У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ковель:

Розклад поїздів по станції Ковель включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Львів, Новоолексіївка, Одеса-Головна, Бахмут, Київ-Пас., в сумі зі станції Ковель можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ковель.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ковель, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142П Бахмут Львів 00.28 5 хв  00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 18.22 5 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель