У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ковель:

Розклад поїздів по станції Ковель включає в себе 19 поїздів за такими напрямками як Львів, Варшава Всходня, Хелм-Головний, Новоолексіївка, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Ковель можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 48 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 6 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ковель.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ковель, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142П Бахмут Львів 00.22 20 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 00.22 20 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 00.22 36 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
67 Київ Варшава 02.35 23 хв  02.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 07.40 22 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 18.00 42 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 18.22 20 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 18.22 20 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 18.55 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 22.37 28 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель