У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ковель:

Розклад поїздів по станції Ковель включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Варшава Всходня, Київ-Пас., Хелм-Головний, Запоріжжя-1, Ужгород, в сумі зі станції Ковель можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 07 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ковель.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ковель, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
67 Київ Варшава 02.01 22 хв  02.23 Курсує щоденно - переглянути
12010 Варшава Київ 04.36 24 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 07.00 21 хв  07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 07.00 21 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 08.30 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
266 Ковель Ужгород 14.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 18.55 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 22.49 21 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути
94 Хелм Харків 22.49 21 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель