У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка:

Актуальний розклад електричок по станції Шепетівка містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шепетівка з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Козятин-1, Хмельницький, Здолбунів-Пас., Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Жлобинський, Савичі, Судилків, Шепетівка-Подільська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шепетівка відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка, Шепетівка - Ланівці, Шепетівка - Рівне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шепетівка