У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль:

Актуальний розклад електричок по станції Тернопіль містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернопіль з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики, Львів, Ходорів, Підвисоке. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Березовиця-Острів, Гаї Великі, Стрілка 133 Км, Тернопіль-Вантажний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернопіль відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Тернопіль-Пас., Заліщики - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Вокзал Тернопіль-Вантажний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232 Красне Тернопіль 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6042 Львів Тернопіль 11.30 1 хв  11.31 Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль