У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль:

Актуальний розклад електричок по станції Тернопіль містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернопіль з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Підвисоке, Підволочиськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 52 хв до пункту призначення Підволочиськ. Найближчі станції та зупинні пункти Гаї Великі, Стрілка 133 Км, Тернопіль-Вантажний, Березовиця-Острів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернопіль відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чортків - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ходорів, Тернопіль-Пас. - Підвисоке. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Вокзал Тернопіль-Вантажний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232 Красне Тернопіль 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6042 Львів Тернопіль 11.45 1 хв  11.46 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 19.36 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль