У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лихачове - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Лихачове - Харків:

Розклад поїздів і електричок Лихачове - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 7. Перший поїзд відправляється зі станції Лихачове вранці о 04 г 55 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 13 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Лихачове о 19 г 09 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Лихачове до пункту прибуття Харків становить 1 г 45 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 5 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 26 хв.
Деякі поїзди від станції Лихачове до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Лихачове - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: 865, Клименівка, 829 Км, Міст, Зелений Гай, Липовий Гай.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Лихачове - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Лихачове - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Лихачове -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лихачове — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Лихачове

За маршрутом Лихачове - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Лихачове - Харків Показати тільки електрички сполученням Лихачове - Харків