У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Біла Церква:

Розклад поїздів по станції Біла Церква включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Ужгород, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Біла Церква можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Біла Церква.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Біла Церква, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
42 Трускавець Дніпро 01.03 2 хв  01.05 Курсує щоденно - переглянути
6 Львів Запоріжжя 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Рахів Запоріжжя 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 02.23 2 хв  02.25 Курсує щоденно - переглянути
83 Запоріжжя Львів 03.01 2 хв  03.03 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Київ 04.17 2 хв  04.19 Курсує щоденно - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 04.37 2 хв  04.39 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 05.17 2 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 06.17 2 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 20.23 2 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 20.33 2 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 20.33 2 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Рахів 22.23 2 хв  22.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Львів 22.23 2 хв  22.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 22.56 2 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біла Церква