У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Біла Церква:

Розклад поїздів по станції Біла Церква включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Херсон, Львів, Ковель, в сумі зі станції Біла Церква можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Біла Церква.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Біла Церква, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
042Л Трускавець Дніпро 01.16 2 хв  01.18 Курсує щоденно - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 01.36 2 хв  01.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 02.58 2 хв  03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 03.18 2 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 06.08 2 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 07.34 2 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 11.16 2 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 17.50 2 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 20.28 2 хв  20.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 22.22 2 хв  22.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 22.32 2 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 22.59 2 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біла Церква