У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Біла Церква:

Розклад поїздів по станції Біла Церква включає в себе 34 поїздів за такими напрямками як Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Біла Церква можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 16 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 10 г 15 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Біла Церква.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Біла Церква, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
41 Дніпро Львів 23.58 3 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 23.58 3 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Запоріжжя Ужгород 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 01.16 2 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 01.16 2 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 01.51 2 хв  01.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 01.51 2 хв  01.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 02.01 2 хв  02.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 02.15 2 хв  02.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 02.16 2 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 02.53 2 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 03.05 2 хв  03.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 04.00 2 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 04.00 2 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 05.18 2 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 05.22 2 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 06.34 2 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 06.34 2 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 07.08 1 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 07.34 2 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 11.19 2 хв  11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 17.50 2 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 20.31 2 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 20.45 2 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 20.48 2 хв  20.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 22.22 2 хв  22.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 22.32 2 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 22.57 2 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 23.08 2 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біла Церква