У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фастів-1:

Розклад поїздів по станції Фастів-1 включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Одеса-Головна, Київ-Пас., Бахмут, Хмельницький, в сумі зі станції Фастів-1 можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 37 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фастів-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фастів-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
094Ш Одеса Мінськ 00.28 2 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 03.15 2 хв  03.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 04.35 2 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 04.43 2 хв  04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 05.37 2 хв  05.39 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 06.35 2 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 06.54 2 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
118Ш Чернівці Київ 07.03 2 хв  07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 07.04 2 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 09.49 2 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 09.58 2 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 09.58 2 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 14.28 2 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 15.30 2 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 18.12 2 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 18.40 2 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 18.45 2 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 18.45 2 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
117К Київ Чернівці 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 21.07 2 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 21.16 2 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 21.50 2 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів-1