У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фастів-1:

Розклад поїздів по станції Фастів-1 включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Кам'янець-Подільський, Київ-Пас., Вінниця, Луцьк, Рівне, в сумі зі станції Фастів-1 можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фастів-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фастів-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
139 Київ Кам'янець-Подільський 00.59 2 хв  01.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 05.09 2 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 06.57 2 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 06.57 2 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 08.21 2 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
701 Дарниця Вінниця 08.31 2 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 08.51 2 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
755 Київ Луцьк 08.54 2 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 08.44 16 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 09.45 Курсує щоденно - переглянути
124 Ужгород Київ 11.08 2 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 11.08 2 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 11.30 10 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 13.28 2 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
702 Вінниця Чернігів 15.35 10 хв  15.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 15.52 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 16.00 2 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 16.28 2 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 18.18 2 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 18.18 2 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
772 Хмельницький Київ 19.53 2 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 20.03 2 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 20.03 2 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
756 Луцьк Київ 20.14 2 хв  20.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Хмельницький 23.37 2 хв  23.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів-1