У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Олександрія:

Розклад поїздів по станції Олександрія включає в себе 55 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Новоолексіївка, Ковель, Львів, Краматорськ, в сумі зі станції Олександрія можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 04 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Олександрія.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Олександрія, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
76 Кривий Ріг Київ 00.02 2 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 00.22 2 хв  00.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 00.42 2 хв  00.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 00.53 2 хв  00.55 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 00.53 2 хв  00.55 Курсує щоденно - переглянути
092 Одеса Краматорськ 00.57 2 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 00.57 2 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 01.06 2 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 01.06 2 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 01.06 2 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 01.28 2 хв  01.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 01.47 2 хв  01.49 Курсує щоденно - переглянути
068Д Маріуполь Львів 02.14 2 хв  02.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 02.14 2 хв  02.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 02.34 2 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 02.34 2 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 02.46 2 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 02.46 2 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 02.51 2 хв  02.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
42 Львів Дніпро 03.24 2 хв  03.26 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 03.29 2 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 05.09 2 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 05.09 2 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 05.29 2 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 05.35 2 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 05.35 2 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 05.48 2 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 05.54 2 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 05.54 2 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 05.54 2 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 06.22 8 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 09.02 1 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 10.53 1 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 11.20 1 хв  11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Дніпро Київ 16.26 1 хв  16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 16.44 2 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 16.44 2 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 17.34 2 хв  17.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 18.20 2 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 19.02 1 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 20.09 2 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 21.22 2 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 21.47 1 хв  21.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 21.50 2 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 21.50 2 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 23.45 2 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 23.50 2 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 23.50 2 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олександрія