У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Олександрія:

Розклад поїздів по станції Олександрія включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Ковель, Київ-Пас., Львів, Помічна, Одеса-Головна, в сумі зі станції Олександрія можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 34 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Олександрія.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Олександрія, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
88 Запоріжжя Ковель 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 00.09 2 хв  00.11 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Покровськ Помічна 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 01.45 2 хв  01.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 03.26 2 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
276 Київ Запоріжжя 03.26 2 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Запоріжжя 03.26 2 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
92 Одеса Харків 03.47 2 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 04.39 2 хв  04.41 Курсує щоденно - переглянути
80 Київ Дніпро 04.46 2 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
54 Одеса Дніпро 06.23 2 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 08.03 2 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Дніпро 11.27 1 хв  11.28 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Львів 18.32 2 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 18.45 2 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 22.50 2 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 23.32 2 хв  23.34 Курсує щоденно - переглянути
276 Запоріжжя Київ 23.32 2 хв  23.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олександрія