У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Олександрія:

Розклад поїздів по станції Олександрія включає в себе 56 поїздів за такими напрямками як Львів, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Покровськ, Перемишль Головний, в сумі зі станції Олександрія можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 20 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Олександрія.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Олександрія, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Олександрія - Київ від 130.46 грн.

  • Олександрія - Харків від 189.77 грн.

  • Олександрія - Львів від 234.98 грн.

  • Олександрія - Дніпро від 110.48 грн.

  • Олександрія - Одеса від 209.03 грн.

  • Олександрія - Запоріжжя від 127.29 грн.

  • Олександрія - Рівне від 286.77 грн.

  • Олександрія - Тернопіль від 513.53 грн.

  • Олександрія - Хмельницький від 180.86 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
233 Покровськ Львів 00.06 2 хв  00.08 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 00.06 2 хв  00.08 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 00.55 2 хв  00.57 Курсує щоденно - переглянути
65 Умань Харків 01.08 2 хв  01.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 01.18 2 хв  01.20 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 01.18 2 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 01.54 2 хв  01.56 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 02.09 2 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 02.40 2 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Покровськ 03.10 2 хв  03.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 03.10 2 хв  03.12 Курсує щоденно - переглянути
192 Краматорськ Одеса 03.29 2 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 03.29 2 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 05.55 2 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 05.55 2 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
182 Львів Дніпро 06.05 2 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 06.05 2 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 06.05 2 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 06.41 2 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 06.41 2 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 06.41 2 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Івано-Франківськ Кривий Ріг 07.15 2 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Львів Кривий Ріг 07.15 2 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 07.15 2 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 08.07 2 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
47 Солотвино Запоріжжя 08.58 2 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 08.58 2 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 08.58 2 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 09.22 2 хв  09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 09.22 2 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
203 Івано-Франківськ Дніпро 09.22 2 хв  09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 11.46 2 хв  11.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 11.46 2 хв  11.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 11.59 2 хв  12.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 14.02 2 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Львів 14.02 2 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Івано-Франківськ 14.02 2 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 15.01 2 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Львів 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Івано-Франківськ 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 19.43 2 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 22.00 2 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 22.00 2 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 22.00 2 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олександрія