У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас. включає в себе 40 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Покровськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Харків-Пас., в сумі зі станції П'ятихатки-Пас. можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції П'ятихатки-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • П'ятихатки-Пас. - Київ від 263.08 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Харків від 361.48 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Львів від 227.83 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Дніпро від 104.89 грн. (100.3 км)

  • П'ятихатки-Пас. - Одеса від 219.71 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Запоріжжя від 114.16 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Рівне від 296.42 грн.

  • П'ятихатки-Пас. - Хмельницький від 271.73 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
59 Харків Одеса 02.13 2 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 02.13 2 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 02.40 2 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 02.40 2 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Покровськ 04.29 2 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 04.29 2 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
182 Івано-Франківськ Дніпро 07.34 2 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 07.34 2 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 07.21 30 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
60 Одеса Харків 07.59 7 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 07.59 7 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 07.21 50 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 08.14 58 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 08.14 58 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 08.14 1 г 09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 09.28 2 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 10.15 2 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 10.15 2 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 10.33 2 хв  10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 10.33 2 хв  10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 10.26 19 хв  10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 11.31 1 хв  11.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 11.31 1 хв  11.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 16.23 2 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 16.33 16 хв  16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 16.33 16 хв  16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 16.33 16 хв  16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 17.21 1 г 5 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 17.16 1 г 10 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 19.54 52 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 20.17 29 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 20.17 29 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 20.58 23 хв  21.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 22.50 2 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 22.50 2 хв  22.52 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 23.39 2 хв  23.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятихатки-Пас.