У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас. включає в себе 48 поїздів за такими напрямками як Львів, Київ-Пас., Новоолексіївка, Краматорськ, Костянтинівка, в сумі зі станції П'ятихатки-Пас. можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 38 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 30 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції П'ятихатки-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції П'ятихатки-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
070Д Маріуполь Львів 00.42 18 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 00.42 18 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 01.36 2 хв  01.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 01.39 2 хв  01.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 02.15 2 хв  02.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 02.15 2 хв  02.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 03.02 2 хв  03.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 03.12 2 хв  03.14 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 04.36 2 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
135Д Авдіївка Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 05.10 2 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 05.10 2 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 05.59 16 хв  06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 07.51 2 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 08.18 1 хв  08.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 07.53 57 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 07.53 1 г 7 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
563Д П'ятихатки Кривий Ріг 09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 12.06 1 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 16.02 2 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 16.18 2 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 16.56 2 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 20.09 16 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 20.09 16 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 20.28 1 г 1 хв  21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 20.54 35 хв  21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 22.34 1 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 22.45 2 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 23.28 21 хв  23.49 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 23.28 21 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятихатки-Пас.

У населеному пункті П'ятихатки є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції П'ятихатки