У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції П'ятихатки:

Розклад поїздів по станції П'ятихатки включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Покровськ, Харків-Пас., Дніпро-Головний, Київ-Пас., в сумі зі станції П'ятихатки можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Дніпро-Головний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції П'ятихатки.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції П'ятихатки, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал П'ятихатки-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
88 Ковель Запоріжжя 03.06 2 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 03.46 2 хв  03.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 03.46 2 хв  03.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 05.10 2 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 06.03 2 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
80 Київ Дніпро 06.13 8 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
54 Одеса Дніпро 07.53 16 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Львів 16.34 24 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 21.27 2 хв  21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 22.45 2 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 23.28 21 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 23.28 21 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Покровськ Помічна 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятихатки