У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції П'ятихатки:

Розклад поїздів по станції П'ятихатки включає в себе 47 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Львів, Новоолексіївка, Краматорськ, Костянтинівка, в сумі зі станції П'ятихатки можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 09 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 43 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції П'ятихатки.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції П'ятихатки, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал П'ятихатки-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
079П
Дніпро
Дніпро Київ 00.07 2 хв  00.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 00.42 18 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 00.42 18 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 01.36 2 хв  01.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 01.39 2 хв  01.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 02.15 2 хв  02.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 02.15 2 хв  02.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 02.25 2 хв  02.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 02.46 2 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 03.08 13 хв  03.21 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 03.54 2 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 04.10 2 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 04.10 2 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 04.47 2 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
080К
Дніпро
Київ Дніпро 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 07.51 2 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 07.03 1 г 2 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 08.18 1 хв  08.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 07.03 1 г 57 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
563Д П'ятихатки Кривий Ріг 09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 11.49 1 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 12.06 1 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Дніпро Київ 15.28 1 хв  15.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 16.18 2 хв  16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 16.46 2 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 18.18 1 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 20.09 16 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 20.09 16 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 21.02 35 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 20.28 1 г 9 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 22.34 1 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 23.27 2 хв  23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 23.18 21 хв  23.39 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 23.18 21 хв  23.39 Курсує щоденно - переглянути
92 Харків Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції П'ятихатки