У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ковель, Львів, Хелм-Головний, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
24* Хелм Київ 01.00 5 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 04.24 10 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 04.30 12 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 04.58 6 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
24* Київ Хелм 05.26 5 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
23* Київ Хелм 05.32 2 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 06.42 6 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.42 8 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 11.32 5 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 13.41 8 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 13.42 7 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 14.00 8 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 20.17 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 20.40 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 21.22 5 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 21.47 7 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 22.58 5 хв  23.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне