У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Харків-Пас., Хелм-Головний, Ковель, Львів, в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Рівне - Київ від 142.19 грн.

  • Рівне - Харків від 593.98 грн.

  • Рівне - Львів від 131.38 грн. (209.1 км)

  • Рівне - Дніпро від 243.03 грн.

  • Рівне - Одеса від 236.55 грн.

  • Рівне - Запоріжжя від 262.99 грн.

  • Рівне - Вінниця(всі вокзали) від 162.71 грн.

  • Рівне - Луцьк від 109.29 грн. (37.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
24 Хелм Київ 00.14 2 хв  00.16 Курсує щоденно - переглянути
94 Хелм Харків 00.14 2 хв  00.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 03.45 5 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 03.45 5 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 04.57 5 хв  05.02 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 05.57 10 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 09.34 7 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Луцьк 09.51 5 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
366 Рахів Луцьк 09.51 5 хв  09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
119 Дніпро Хелм 11.15 5 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
755 Київ Луцьк 12.06 2 хв  12.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 12.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Хелм Дніпро 17.39 2 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 18.57 5 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
366 Луцьк Рахів 18.57 5 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 21.04 6 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 21.04 6 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 22.53 6 хв  22.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне