У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 13 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ковель, Львів, Новоолексіївка, Миколаїв-Пас., в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
202Л Ковель Київ 02.09 10 хв  02.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 03.43 5 хв  03.48 Курсує щоденно - переглянути
201Ш Київ Ковель 04.41 5 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 04.58 6 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 06.42 6 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.42 8 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
188Ш Миколаїв Ковель 09.42 8 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 13.42 7 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
188П Ковель Миколаїв 13.42 7 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 21.22 5 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
058 Ковель Одеса 21.47 7 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
248Л Ковель Одеса 21.47 7 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 23.45 9 хв  23.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне