У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Рівне:

Розклад поїздів по станції Рівне включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Київ-Пас., Ковель, Хелм-Головний, Львів, в сумі зі станції Рівне можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Рівне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Рівне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
94 Хелм Харків 00.54 4 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
24 Хелм Київ 00.54 4 хв  00.58 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 04.23 10 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
23 Київ Хелм 05.03 6 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 05.03 6 хв  05.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 06.42 6 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 10.08 5 хв  10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 11.44 5 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 12.19 2 хв  12.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 12.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 13.41 8 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 16.26 2 хв  16.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
266 Ковель Ужгород 18.22 8 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 20.15 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 20.35 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 21.47 7 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 22.53 5 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне