У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Воловець:

Розклад поїздів по станції Воловець включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Ковель, Ужгород, Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Воловець можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 51 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Воловець.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Воловець, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
265 Ужгород Ковель 00.39 2 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
266 Ковель Ужгород 03.49 2 хв  03.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 05.54 10 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 06.58 2 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 07.18 10 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
749 Ужгород Київ 07.53 2 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 07.53 2 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 08.04 10 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 08.04 10 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
17 Харків Ужгород 08.22 10 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 08.56 2 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 12.14 10 хв  12.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 13.06 10 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 14.16 10 хв  14.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Ужгород Харків 15.48 10 хв  15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 17.31 10 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 19.05 10 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 19.05 10 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 19.53 2 хв  19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Ужгород Київ 20.57 10 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 22.44 3 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 22.58 10 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 23.25 2 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Ужгород 23.25 2 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Воловець