У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Воловець:

Розклад поїздів по станції Воловець включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Ковель, Київ-Пас., Солотвино-1, Ужгород, Львів, в сумі зі станції Воловець можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Воловець.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Воловець, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Воловець - Київ від 183.87 грн.

  • Воловець - Харків від 480.09 грн.

  • Воловець - Львів від 93.29 грн. (181.0 км)

  • Воловець - Дніпро від 1.00 грн.

  • Воловець - Одеса від 269.60 грн.

  • Воловець - Запоріжжя від 829.73 грн.

  • Воловець - Рівне від 303.32 грн.

  • Воловець - Тернопіль від 338.59 грн.

  • Воловець - Хмельницький від 241.88 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
367 Ужгород Ковель 01.36 10 хв  01.46 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 01.36 10 хв  01.46 Курсує щоденно - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
368 Ковель Ужгород 03.41 10 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 03.41 10 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 05.15 2 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 05.37 10 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 06.34 2 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 07.23 3 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 07.45 2 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 08.09 10 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 08.09 10 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
827 Львів Мукачево 10.32 2 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 12.08 2 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 13.10 10 хв  13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 13.44 10 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 16.05 2 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
828 Мукачево Львів 17.23 1 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 18.08 2 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 18.08 2 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 18.49 2 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 19.15 10 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 19.15 10 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 19.37 2 хв  19.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 20.04 10 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 21.16 2 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 21.57 2 хв  21.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Воловець