У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Воловець:

Розклад поїздів по станції Воловець включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Солотвино-1, Кошице, Ужгород, Львів, в сумі зі станції Воловець можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 50 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 18 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Воловець.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Воловець, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
239Л Ужгород Київ 00.54 10 хв  01.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 05.39 2 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 07.34 10 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 08.32 10 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 08.56 2 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 08.58 10 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 09.07 2 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
239К Київ Ужгород 09.40 10 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 11.00 2 хв  11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 11.00 2 хв  11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 11.57 10 хв  12.07 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 12.47 10 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 13.07 2 хв  13.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 13.20 2 хв  13.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 14.01 2 хв  14.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 15.52 2 хв  15.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 19.06 10 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 19.53 2 хв  19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 20.05 2 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 21.22 2 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 21.41 2 хв  21.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 22.42 10 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 23.06 8 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 23.16 2 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 23.45 2 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 23.45 2 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Воловець