З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів:

Актуальний розклад електричок по станції Здолбунів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Здолбунів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Здолбунів-Пас., Красне, Сарни, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 32 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Квасилів, Миколи Приходька, Рівне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Здолбунів відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Сарни, Здолбунів-Пас. - Красне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.16 4 хв  03.20 Курсує щоденно - переглянути
6384-6383 Красне Здолбунів 07.08 4 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.33 Курсує щоденно - переглянути
6382-6381 Здолбунів Красне 17.06 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.40 Курсує щоденно - переглянути
6096 Львів Рівне 22.30 2 хв  22.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів