У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Стрий:

Розклад поїздів по станції Стрий включає в себе 47 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Сватове, Лисичанськ, Солотвино-1, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Стрий можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Стрий.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Стрий, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
245 Ужгород Київ 00.37 2 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 00.46 2 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 01.05 2 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 01.15 2 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 01.29 2 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 01.29 2 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 02.59 2 хв  03.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 03.04 2 хв  03.06 Курсує щоденно - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 04.18 25 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 05.13 17 хв  05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 05.25 25 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 06.03 4 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 06.05 5 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
017КО Харків Ужгород 06.22 2 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 06.44 2 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 08.40 3 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
815 Львів Чернівці 08.50 2 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Львів Коломия 08.50 2 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Відень Київ 09.05 3 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 09.05 3 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
145 Ужгород Львів 09.05 3 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 09.12 2 хв  09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Лозова Ужгород 09.27 2 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 09.27 2 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 09.27 2 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 09.27 2 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
245 Київ Ужгород 09.52 4 хв  09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
205 Львів Ужгород 09.52 4 хв  09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 10.45 3 хв  10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 11.26 2 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 15.03 2 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 17.35 3 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 17.35 3 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 17.49 2 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 20.04 2 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 20.04 2 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Чернівці Львів 20.05 2 хв  20.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Коломия Львів 20.05 2 хв  20.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 21.11 2 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 21.53 2 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути
145 Львів Ужгород 22.03 2 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 22.03 2 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 23.01 24 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 23.01 24 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 23.51 8 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стрий