У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Стрий:

Розклад поїздів по станції Стрий включає в себе 37 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Солотвино-1, Київ-Пас., Ковель, Рава Руська, в сумі зі станції Стрий можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Стрий.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Стрий, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Стрий - Київ від 264.90 грн.

  • Стрий - Харків від 302.28 грн.

  • Стрий - Львів від 52.13 грн. (79.3 км)

  • Стрий - Дніпро від 371.90 грн.

  • Стрий - Одеса від 223.16 грн.

  • Стрий - Запоріжжя від 746.99 грн.

  • Стрий - Суми(всі вокзали) від 363.94 грн.

  • Стрий - Рівне від 410.29 грн.

  • Стрий - Івано-Франківськ від 123.74 грн. (106.2 км)

  • Стрий - Чернівці(всі вокзали) від 197.65 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
48 Запоріжжя Ужгород 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
745 Київ Ужгород 01.29 4 хв  01.33 Курсує щоденно - переглянути
368 Ковель Ужгород 01.29 4 хв  01.33 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 03.33 2 хв  03.35 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 04.01 5 хв  04.06 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Ковель 04.01 5 хв  04.06 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 04.38 2 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 05.34 2 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Коломия Рава Руська 05.54 1 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 06.19 2 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 06.19 2 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 07.07 20 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Ужгород Київ 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
867 Рава Руська Коломия 09.06 2 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 09.37 2 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 10.21 2 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Будапешт Київ 10.50 2 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 11.01 2 хв  11.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
346 Чернівці Ужгород 11.20 30 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 15.51 3 хв  15.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
345 Ужгород Чернівці 16.16 24 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 17.50 2 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
865 Коломия Рава Руська 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
865 Рава Руська Коломия 19.51 2 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 20.33 2 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Київ Ужгород 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 21.24 2 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 21.24 2 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 22.12 2 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 22.52 23 хв  23.15 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 23.49 3 хв  23.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стрий