У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро-Головний:

Розклад поїздів по станції Дніпро-Головний включає в себе 67 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Дніпро-Головний можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро-Головний.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро-Головний, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Дніпро-Головний - Київ від 132.97 грн.

  • Дніпро-Головний - Харків від 110.99 грн.

  • Дніпро-Головний - Львів від 215.75 грн.

  • Дніпро-Головний - Одеса від 229.20 грн.

  • Дніпро-Головний - Запоріжжя від 45.00 грн. (108.4 км)

  • Дніпро-Головний - Рівне від 220.80 грн.

  • Дніпро-Головний - Івано-Франківськ від 274.34 грн.

  • Дніпро-Головний - Тернопіль від 242.47 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
59 Харків Одеса 23.59 20 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 23.59 20 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 04.10 20 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 04.20 20 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
295 Харків Дніпро 05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 05.40 15 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 06.06 Курсує щоденно - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 06.50 Курсує щоденно - переглянути
120 Хелм Дніпро 07.28 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Дніпро 08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 08.31 20 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 08.31 20 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 08.37 28 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Чернівці Запоріжжя 08.37 28 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 08.37 28 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Львів Покровськ 06.06 3 г 34 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 04.20 5 г 20 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
234 Дніпро Покровськ 09.40 Курсує щоденно - переглянути
60 Одеса Харків 10.31 20 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 10.31 20 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 11.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Дніпро 11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 11.03 34 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Дніпро 11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Дніпро 11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 11.26 20 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 11.40 15 хв  11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 12.15 22 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 12.15 22 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 12.18 20 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 12.47 8 хв  12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 12.35 28 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Запоріжжя 13.08 20 хв  13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 14.41 25 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
215 Дніпро Чернівці 15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 14.41 25 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Чернівці 14.41 25 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 16.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 16.09 8 хв  16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
731
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Дніпро 17.21 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
51 Дніпро Одеса 18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
87 Дніпро Ковель 19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Дніпро Ковель 19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 18.33 29 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Дніпро Ужгород 19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 19.27 15 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 17.21 3 г 39 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 20.40 20 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 22.06 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 22.16 Курсує щоденно - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 22.27 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 22.20 15 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 22.30 20 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 22.53 22 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
296 Дніпро Харків 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро-Головний