У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро-Головний:

Розклад поїздів по станції Дніпро-Головний включає в себе 70 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Київ-Пас., Новоолексіївка, Костянтинівка, Краматорськ, в сумі зі станції Дніпро-Головний можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро-Головний.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро-Головний, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
084КО
Азов
Київ Маріуполь 00.14 20 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д Маріуполь Київ 00.29 5 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 02.05 10 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 02.13 20 хв  02.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 01.50 52 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 02.00 42 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 02.00 42 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 03.10 18 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 03.52 20 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 03.52 20 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 04.02 27 хв  04.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 04.02 49 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 04.02 49 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 04.55 20 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 04.55 20 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.58 20 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 05.18 15 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 05.08 35 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 05.37 20 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 05.37 20 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 06.39 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 06.52 10 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 06.57 20 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 09.12 15 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 09.12 15 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Львів Запоріжжя 09.23 15 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 06.57 2 г 41 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 09.23 15 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 09.49 5 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 05.08 4 г 52 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
54 Одеса Дніпро 10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 13.18 10 хв  13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 13.26 20 хв  13.46 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Дніпро 13.55 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 14.24 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 14.45 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Дніпро 15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 16.34 5 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 16.34 5 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 15.43 1 г 17 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 16.53 10 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Львів 17.05 5 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 17.05 5 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 17.33 20 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.49 20 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.49 20 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 20.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 20.20 20 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 20.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 20.59 15 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 19.40 1 г 54 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 21.14 20 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 21.27 20 хв  21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 20.20 1 г 37 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.33 20 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 22.33 20 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.46 10 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 23.38 20 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро-Головний

У населеному пункті Дніпро є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Дніпро