У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро-Головний:

Розклад поїздів по станції Дніпро-Головний включає в себе 37 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Запоріжжя-1, Краматорськ, Львів, Покровськ, в сумі зі станції Дніпро-Головний можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 18 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро-Головний.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро-Головний, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
65 Умань Харків 04.40 20 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.43 20 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 05.08 15 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 05.18 20 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
92 Одеса Харків 06.07 20 хв  06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 06.07 20 хв  06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 07.00 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 09.36 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 05.18 4 г 22 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
284 Дніпро Покровськ 09.40 Курсує щоденно - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 09.44 15 хв  09.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
62 Одеса Харків 09.55 30 хв  10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 12.08 15 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 12.07 24 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 13.16 20 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Дніпро 13.40 Курсує щоденно - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 13.28 25 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 14.30 Курсує щоденно - переглянути
731 Дніпро Київ 15.20 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 15.07 20 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 17.05 25 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Дніпро 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 18.10 20 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 17.40 50 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 18.55 15 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 20.47 20 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 21.00 20 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 21.00 20 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Київ 17.40 4 г 35 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути
79 Дніпро Київ 22.15 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 22.10 15 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 22.20 20 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 22.30 20 хв  22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро-Головний

У населеному пункті Дніпро є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Дніпро