У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське-Пасажирське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське:

Розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Покровськ, Харків-Пас., Дніпро-Головний, Львів, в сумі зі станції Кам'янське-Пасажирське можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 26 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 34 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 8 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кам'янське-Пасажирське, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
88 Ковель Запоріжжя 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 05.02 2 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 05.02 2 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 05.12 2 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
92 Одеса Харків 06.20 2 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 07.25 2 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
80 Київ Дніпро 07.35 2 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 09.25 2 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 12.55 2 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
236 Кропивницький Дніпро 13.04 2 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Львів 15.07 2 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 17.45 2 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 17.45 2 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 18.28 2 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 20.07 2 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 21.25 2 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 21.46 2 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 22.09 2 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 22.09 2 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
91 Харків Одеса 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Покровськ Кропивницький 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янське-Пасажирське