У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське-Пасажирське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське:

Розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Запоріжжя-1, Покровськ, Краматорськ, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Кам'янське-Пасажирське можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кам'янське-Пасажирське, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
65 Умань Харків 04.03 2 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.06 2 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 04.31 2 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
92 Одеса Харків 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 05.26 2 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 06.24 2 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 07.34 2 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 08.27 2 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 09.04 2 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
62 Одеса Харків 09.17 2 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 11.31 2 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 12.39 2 хв  12.41 Курсує щоденно - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 12.53 2 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 13.06 2 хв  13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 15.03 2 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
731 Дніпро Київ 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 15.59 2 хв  16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 17.44 2 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 18.09 2 хв  18.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 19.03 2 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 19.33 2 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 19.45 2 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 21.39 2 хв  21.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 21.53 2 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 21.53 2 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Київ 22.48 2 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
79 Дніпро Київ 22.48 2 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 22.58 2 хв  23.00 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 23.13 2 хв  23.15 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 23.23 2 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янське-Пасажирське