У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кам'янське:

Розклад поїздів по станції Кам'янське включає в себе 63 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Новоолексіївка, Краматорськ, Костянтинівка, Авдіївка, в сумі зі станції Кам'янське можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 32 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 36 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кам'янське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кам'янське, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кам'янське-Пасажирське

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 00.30 2 хв  00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 02.36 2 хв  02.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 03.06 2 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 03.18 2 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 03.18 2 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.20 2 хв  04.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 04.22 2 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 04.22 2 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 04.30 2 хв  04.32 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 04.30 2 хв  04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 04.41 2 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 05.58 2 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 06.01 2 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 06.20 2 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 06.20 2 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 07.29 2 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 08.31 2 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 08.31 2 хв  08.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Львів Запоріжжя 08.43 2 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 08.43 2 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.00 2 хв  09.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 10.05 2 хв  10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 12.49 2 хв  12.51 Курсує щоденно - переглянути
732К Київ Запоріжжя 12.52 1 хв  12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 13.20 1 хв  13.21 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.59 2 хв  15.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 15.24 2 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 17.09 2 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 17.09 2 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 17.45 2 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Львів 17.45 2 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 18.28 2 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 18.45 2 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 18.45 2 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.12 2 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 19.12 2 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 19.34 2 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 21.04 2 хв  21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 21.25 2 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 21.46 2 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 22.09 2 хв  22.11 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 22.09 2 хв  22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 22.21 2 хв  22.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 22.32 2 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 22.32 2 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.20 1 хв  23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 23.30 2 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 23.30 2 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 23.39 2 хв  23.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янське