У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кам'янське:

Розклад поїздів по станції Кам'янське включає в себе 47 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Харків-Пас., Покровськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Кам'янське можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 43 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кам'янське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кам'янське, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Кам'янське - Київ від 133.86 грн.

  • Кам'янське - Харків від 141.03 грн.

  • Кам'янське - Львів від 248.76 грн.

  • Кам'янське - Дніпро від 64.70 грн. (32.3 км)

  • Кам'янське - Одеса від 237.89 грн.

  • Кам'янське - Запоріжжя від 108.51 грн.

  • Кам'янське - Рівне від 330.08 грн.

  • Кам'янське - Івано-Франківськ від 277.25 грн.

  • Кам'янське - Тернопіль від 269.19 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Кам'янське-Пасажирське

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
192 Краматорськ Одеса 00.52 2 хв  00.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 00.52 2 хв  00.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 03.34 2 хв  03.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 03.45 2 хв  03.47 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 03.45 2 хв  03.47 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 05.07 2 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Покровськ 05.31 2 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Дніпро 05.31 2 хв  05.33 Курсує щоденно - переглянути
120 Хелм Дніпро 06.40 2 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
733 Дніпро Київ 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 08.01 2 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 08.01 2 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
182 Івано-Франківськ Дніпро 08.49 2 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 08.49 2 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 09.02 2 хв  09.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 09.22 2 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
192 Одеса Краматорськ 09.47 5 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 09.47 5 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 10.26 2 хв  10.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 10.26 2 хв  10.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 10.41 2 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 10.52 2 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 11.15 2 хв  11.17 Курсує щоденно - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 12.01 2 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Дніпро 12.18 1 хв  12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Запоріжжя 12.18 1 хв  12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 12.32 2 хв  12.34 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 13.12 2 хв  13.14 Курсує щоденно - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 15.08 2 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 15.08 2 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 15.36 2 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 15.36 2 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 16.44 1 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Запоріжжя Київ 16.44 1 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 17.30 2 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 19.03 2 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 19.37 2 хв  19.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 21.30 2 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
734 Київ Дніпро 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути
79 Дніпро Львів 22.36 2 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 22.48 2 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 23.06 2 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 23.28 2 хв  23.30 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 23.45 2 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кам'янське