У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Свалява:

Розклад поїздів по станції Свалява включає в себе 41 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Ужгород, Київ-Пас., Солотвино-1, Львів, в сумі зі станції Свалява можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 8 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Свалява.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Свалява, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
749 Київ Відень 00.19 2 хв  00.21 Курсує щоденно - переглянути
145 Львів Ужгород 00.19 2 хв  00.21 Курсує щоденно - переглянути
239Л Ужгород Київ 00.20 3 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 05.30 5 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 06.49 3 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Відень Київ 06.52 3 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
145 Ужгород Львів 06.52 3 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 08.15 4 хв  08.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 08.21 3 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 08.23 2 хв  08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 08.42 2 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 09.05 2 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 09.08 5 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 09.38 6 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 10.20 3 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 11.14 2 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
046Д Сватове Ужгород 11.32 2 хв  11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 11.32 2 хв  11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 11.47 2 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 11.47 2 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Лозова Ужгород 11.49 2 хв  11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
245 Київ Ужгород 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
205 Львів Ужгород 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 12.36 2 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 13.52 2 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 15.20 2 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 15.20 2 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 17.53 2 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 17.53 2 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 18.30 5 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 19.29 4 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 20.26 2 хв  20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Ужгород Київ 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 21.05 5 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 22.05 5 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
245 Ужгород Київ 22.14 2 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 22.30 3 хв  22.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 22.40 5 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 23.11 3 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 23.11 3 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Свалява