У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро:

Розклад поїздів по станції Дніпро включає в себе 39 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Маріуполь, Новоолексіївка, Бердянськ, Костянтинівка, в сумі зі станції Дніпро можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 36 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Дніпро-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
010Д Маріуполь Київ 00.20 15 хв  00.35 Курсує щоденно - переглянути
084ОШ Київ Маріуполь 01.20 25 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 02.03 15 хв  02.18 Курсує щоденно - переглянути
135П Авдіївка Київ 01.38 50 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 01.28 1 г 02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 03.11 20 хв  03.31 Курсує щоденно - переглянути
084ПЛ Маріуполь Київ 04.03 23 хв  04.26 Курсує щоденно - переглянути
116К Київ Бердянськ 04.01 27 хв  04.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 04.11 25 хв  04.36 Курсує щоденно - переглянути
136О Київ Авдіївка 04.01 50 хв  04.51 Курсує щоденно - переглянути
038К Київ Запоріжжя 04.44 15 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 04.55 27 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 05.42 20 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 05.42 20 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
080К Київ Дніпро 06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 06.51 10 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 08.17 15 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 08.47 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 09.48 5 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
732К Київ Запоріжжя 13.17 10 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Дніпро 15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 16.34 5 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 15.43 1 г 17 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 16.52 10 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 15.56 1 г 18 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.40 20 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 19.10 Курсує щоденно - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 19.15 5 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 20.04 20 хв  20.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 21.27 20 хв  21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 21.40 25 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
079П Дніпро Київ 22.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.23 28 хв  22.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 23.10 15 хв  23.25 Курсує щоденно - переглянути
734Л Київ Покровськ 23.44 10 хв  23.54 Курсує щоденно - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 23.36 21 хв  23.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро