У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дніпро:

Розклад поїздів по станції Дніпро включає в себе 56 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Маріуполь, Новоолексіївка, Костянтинівка, Бердянськ, в сумі зі станції Дніпро можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 34 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дніпро.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дніпро, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Дніпро-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
010Д
Приазов'я
Маріуполь Київ 00.29 5 хв  00.34 Курсує щоденно - переглянути
084ОК Київ Маріуполь 00.14 20 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К
Приазов'я
Київ Маріуполь 02.05 10 хв  02.15 Курсує щоденно - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 02.13 20 хв  02.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 02.00 42 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 02.00 42 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П
Маяк
Бердянськ Київ 01.50 52 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 03.10 18 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 03.52 20 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К
Маяк
Київ Бердянськ 04.02 27 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
136К Київ Авдіївка 04.02 49 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 04.02 49 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 04.45 15 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 04.55 20 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 05.37 20 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 05.37 20 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Бахмут 06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
216О Київ Дніпро 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
080К
Дніпро
Київ Дніпро 06.48 Курсує щоденно - переглянути
733Ш
Інтерсіті+
Покровськ Київ 06.52 10 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 09.12 15 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 09.12 15 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 09.44 Курсує щоденно - переглянути
054Ш
Скіфія
Одеса Дніпро 09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП
Інтерсіті
Запоріжжя Київ 09.49 5 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
231Л Івано-Франківськ Дніпро 10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
793 Харків Кривий Ріг 10.31 20 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
231Ш Івано-Франківськ Запоріжжя 10.42 22 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К
Інтерсіті+
Київ Запоріжжя 13.18 10 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 14.26 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Дніпро 15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 16.34 5 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 16.34 5 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 15.43 1 г 17 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П
Інтерсіті+
Запоріжжя Київ 16.53 10 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 15.56 1 г 18 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
231П Дніпро Івано-Франківськ 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
232П Запоріжжя Івано-Франківськ 17.10 20 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 17.49 20 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 17.49 20 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
794 Кривий Ріг Харків 18.13 20 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
738КО
Інтерсіті
Київ Запоріжжя 19.02 5 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
053П
Скіфія
Дніпро Одеса 19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 21.27 20 хв  21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П
Дніпро
Дніпро Київ 22.30 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 22.33 20 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 22.33 20 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Бахмут Дніпро 23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 23.11 15 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути
734Л
Інтерсіті+
Київ Покровськ 23.46 10 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 23.38 20 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дніпро