У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красне,Львівська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Красне:

Розклад поїздів по станції Красне включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Перемишль Головний, Ужгород, Чоп, Чернівці, в сумі зі станції Красне можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 57 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Красне.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Красне, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
37 Ужгород Одеса 00.13 3 хв  00.16 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 00.13 3 хв  00.16 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 03.55 2 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 03.55 2 хв  03.57 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 05.01 2 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 05.44 2 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 05.44 2 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 09.06 1 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 09.38 2 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
804 Львів Рівне 11.01 1 хв  11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 11.24 18 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 13.18 2 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 16.16 2 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 16.29 2 хв  16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 16.29 2 хв  16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 17.08 1 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 19.17 1 хв  19.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 22.00 2 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красне,Львівська обл.