У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Рахів, Чернівці, Львів, Запоріжжя-1, Харків-Пас., в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 44 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
55 Київ Рахів 03.56 20 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 05.39 15 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 05.39 37 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
807 Коломия Львів 07.16 3 хв  07.19 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 07.16 20 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
749 Івано-Франківськ Запоріжжя 08.56 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 09.37 Курсує щоденно - переглянути
702 Чернівці Львів 09.39 4 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 09.17 38 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 09.45 20 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 16.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 17.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 16.36 26 хв  17.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 17.03 37 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 17.13 27 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 19.52 3 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 20.04 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 20.13 31 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
807 Львів Коломия 21.32 5 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 21.59 10 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
750 Запоріжжя Івано-Франківськ 22.42 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 23.22 27 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ