У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 55 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Рахів, Чернівці, Миколаїв-Пас., Львів, в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 15 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
250Л Чернівці Київ 23.58 25 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 03.56 20 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Чернівці 03.56 34 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 04.36 26 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 05.24 20 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 05.29 20 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 07.16 20 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 07.54 17 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 07.54 17 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Івано-Франківськ Київ 08.56 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 09.17 24 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 09.39 8 хв  09.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 09.45 15 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 09.40 35 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Львів Чернівці 10.44 10 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Львів Коломия 10.44 10 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Львів Чернівці 10.56 5 хв  11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Львів Коломия 10.56 5 хв  11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 11.39 6 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 13.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 15.52 15 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 15.52 15 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 16.38 20 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 16.38 20 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 16.38 26 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 16.38 26 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 16.38 26 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 17.07 28 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
816 Чернівці Львів 17.55 5 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
815 Коломия Львів 17.55 5 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 17.58 3 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
816 Коломия Львів 18.07 5 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 19.15 20 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 20.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 20.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 20.12 32 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
136 Чернівці Одеса 21.30 8 хв  21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 21.59 10 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Івано-Франківськ 22.42 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 23.22 27 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ