У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Рахів, Миколаїв-Пас., Чернівці, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
217КЛ Київ Рахів 02.43 20 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 04.33 30 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 07.18 7 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 07.35 20 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
702Д Чернівці Львів 07.58 4 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
749ЛШ Івано-Франківськ Київ 09.05 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
149К Харків Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 10.39 20 хв  10.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Ш Ворохта Харків 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 18.13 10 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 18.47 30 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 20.07 4 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 20.05 20 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
749КО Київ Івано-Франківськ 22.16 Курсує щоденно - переглянути
218Ш Рахів Київ 22.00 28 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
008О Чернівці Київ 23.22 27 хв  23.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ