У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 33 поїздів за такими напрямками як Рахів, Чернівці, Львів, Ясіня, Ворохта, в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
55 Київ Рахів 03.08 32 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 04.36 20 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 04.36 34 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
7 Київ Чернівці 05.48 10 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 06.01 20 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
807 Коломия Львів 07.34 3 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 07.33 20 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 07.33 20 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
810 Львів Рахів 09.20 7 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 09.10 26 хв  09.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 09.45 3 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Ворохта 09.10 39 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 10.03 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 16.07 20 хв  16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Ясіня Харків 16.07 20 хв  16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 16.42 42 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Кременчук 16.57 27 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Чернівці Одеса 17.16 39 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 17.29 26 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
810 Рахів Львів 18.03 10 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
702 Львів Чернівці 19.49 3 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 20.04 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Івано-Франківськ Харків 20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 20.23 27 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
807 Львів Коломия 21.33 3 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 21.57 26 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 23.24 16 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ