У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 62 поїздів за такими напрямками як Рава Руська, Ворохта, Рахів, Яремче, Чернівці, в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 19 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Івано-Франківськ - Київ від 227.82 грн.

  • Івано-Франківськ - Харків від 579.09 грн.

  • Івано-Франківськ - Львів від 100.09 грн.

  • Івано-Франківськ - Дніпро від 225.91 грн.

  • Івано-Франківськ - Одеса від 190.36 грн.

  • Івано-Франківськ - Запоріжжя від 183.23 грн.

  • Івано-Франківськ - Суми(всі вокзали) від 278.86 грн.

  • Івано-Франківськ - Чернігів(всі вокзали) від 281.69 грн.

  • Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали) від 93.12 грн.

  • Івано-Франківськ - Тернопіль від 138.11 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
867 Коломия Рава Руська 03.55 5 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Рахів 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Яремче 04.35 27 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 04.35 27 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 05.40 6 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Івано-Франківськ 05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 05.52 16 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Івано-Франківськ 06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Івано-Франківськ 06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 06.55 20 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 06.55 20 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 07.33 20 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 07.33 32 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Чернівці 07.33 32 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
346 Чернівці Ужгород 08.13 14 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
702 Чернівці Львів 09.01 5 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 08.49 19 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Чернівці 08.49 19 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 08.49 38 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 09.56 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Чернівці 09.50 20 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 09.50 20 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Рава Руська Коломия 11.12 4 хв  11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 11.28 20 хв  11.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
201 Харків Ворохта 11.28 20 хв  11.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 12.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 13.20 20 хв  13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 13.20 20 хв  13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 14.16 28 хв  14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 14.16 28 хв  14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Чернівці Запоріжжя 14.52 48 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 15.07 33 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 14.52 48 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Івано-Франківськ Харків 16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 16.04 20 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Івано-Франківськ Кривий Ріг 16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 16.04 20 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
865 Коломия Рава Руська 16.55 4 хв  16.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 16.44 37 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 16.44 37 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 17.28 28 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 17.15 41 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
26 Чернівці Одеса 17.15 41 хв  17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 18.25 27 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
345 Ужгород Чернівці 19.22 5 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 19.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
202 Ворохта Харків 18.25 1 г 24 хв  19.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 19.46 6 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 20.04 Курсує щоденно - переглянути
56 Яремче Київ 20.33 20 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 20.33 20 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 21.17 9 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
865 Рава Руська Коломия 22.04 5 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Івано-Франківськ Київ 22.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 21.55 28 хв  22.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 23.23 20 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 23.23 20 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ