У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Рахів, Миколаїв-Пас., Чернівці, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 19 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
055КО Київ Рахів 03.11 20 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 04.36 26 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
125Л Івано-Франківськ Миколаїв 05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 04.33 30 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Рахів 05.43 25 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
095КО Київ Рахів 06.03 10 хв  06.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 07.18 7 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 07.39 20 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
702Д Чернівці Львів 07.58 4 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К
Прикарпаття
Київ Івано-Франківськ 08.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 07.56 15 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л
Інтерсіті
Івано-Франківськ Київ 09.05 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Чернівці 09.40 35 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О
Біла акація
Одеса Івано-Франківськ 10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО
Владислав Зубенко
Харків Рахів 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О
Біла акація
Одеса Рахів 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 11.16 10 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 13.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 15.52 15 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Чернівці Полтава 16.38 26 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 16.38 26 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
025Л
Біла акація
Івано-Франківськ Одеса 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 18.13 10 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 18.47 20 хв  19.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Івано-Франківськ 19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Ш
Владислав Зубенко
Рахів Харків 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 19.15 20 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 20.07 3 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К
Біла акація
Рахів Одеса 20.09 28 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 20.12 32 хв  20.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 21.28 10 хв  21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л
Прикарпаття
Івано-Франківськ Київ 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Рахів Київ 21.25 30 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 21.59 10 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
749ОК
Інтерсіті
Київ Івано-Франківськ 22.16 Курсує щоденно - переглянути
008О Чернівці Київ 23.22 27 хв  23.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ