У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Рахів, Чернівці, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
134Л Рахів Миколаїв 04.33 30 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Івано-Франківськ Миколаїв 05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Івано-Франківськ 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Рахів 05.43 25 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 07.18 7 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 07.18 7 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Івано-Франківськ 07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 07.39 20 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Коломия Львів 07.58 4 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 07.58 4 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Івано-Франківськ 08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Івано-Франківськ 08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
232Д Генічеськ Івано-Франківськ 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
231О Івано-Франківськ Генічеськ 14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Київ 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Ворохта Кременчук 16.23 35 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Івано-Франківськ Полтава 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Івано-Франківськ Київ 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Київ 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 18.13 10 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 18.13 10 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 18.47 20 хв  19.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 20.07 3 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Коломия 20.07 3 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 20.09 28 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Рахів Київ 21.25 30 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Івано-Франківськ Київ 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
008О Чернівці Київ 23.22 27 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
008 Івано-Франківськ Київ 23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ