У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 58 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ізмаїл, Одеса-Головна, Запоріжжя-1, Маріуполь, в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 21 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 26 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
146Ш Ізмаїл Київ 00.14 35 хв  00.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 03.49 35 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 05.25 Курсує щоденно - переглянути
105 Київ Одеса 06.24 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 08.11 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 09.01 Курсує щоденно - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 10.54 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ь Кишинів Одеса 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Харків Одеса 11.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 14.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 15.00 Курсує щоденно - переглянути
140Л Одеса Харків 15.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 15.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 18.22 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 18.22 Курсує щоденно - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ш Одеса Кишинів 18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Одеса Львів 21.31 Курсує щоденно - переглянути
106 Одеса Київ 22.03 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
763 Київ Одеса 23.49 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.01 4 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 11.14 2 хв  11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.02 2 хв  12.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 14.53 1 хв  14.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.54 2 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 15.51 2 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.39 2 хв  20.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса