У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 43 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Костянтинівка, Маріуполь, Харків-Пас., Дніпро-Головний, в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 04 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 10 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
059КО Харків Одеса 05.46 2 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 05.56 2 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 09.17 2 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.10 4 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 16.42 2 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.50 2 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 19.26 1 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 20.52 2 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
146Ш Ізмаїл Київ 23.29 35 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 23.29 35 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 04.27 35 хв  05.02 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 04.27 35 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
764ДО Одеса Київ 05.40 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 06.11 Курсує щоденно - переглянути
059КО Харків Одеса 06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 06.28 Курсує щоденно - переглянути
012Л Львів Одеса 09.18 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 09.27 Курсує щоденно - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 09.49 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Одеса 10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ь Кишинів Одеса 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
025Д Ужгород Одеса 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 14.53 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 15.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.21 Курсує щоденно - переглянути
058Ш Одеса Ковель 17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Д Одеса Ужгород 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Ш Одеса Львів 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ш Одеса Кишинів 18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 20.20 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 21.21 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.45 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 22.12 Курсує щоденно - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 22.21 Курсує щоденно - переглянути
763ДО Київ Одеса 23.52 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Одеса-Застава-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
107Л Ужгород Одеса 14.37 2 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.57 2 хв  21.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса