У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Перемишль Головний, Ковель, Київ-Пас., Чернівці, в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 17 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 03 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 15 г 40 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Одеса - Київ від 284.04 грн.

  • Одеса - Харків від 283.65 грн.

  • Одеса - Львів від 170.05 грн.

  • Одеса - Дніпро від 203.74 грн.

  • Одеса - Рівне від 223.20 грн.

  • Одеса - Івано-Франківськ від 234.05 грн.

  • Одеса - Чернівці(всі вокзали) від 223.43 грн.

  • Одеса - Тернопіль від 161.89 грн.

  • Одеса - Хмельницький від 162.08 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 06.13 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Львів Одеса 06.23 Курсує щоденно - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 08.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 08.26 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 08.26 Курсує щоденно - переглянути
148 Київ Одеса 08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 12.55 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 12.55 Курсує щоденно - переглянути
192 Краматорськ Одеса 13.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 13.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 14.45 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 14.45 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 18.19 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 18.19 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Одеса Львів 19.46 Курсує щоденно - переглянути
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 20.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 20.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса