У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса:

Розклад поїздів по станції Одеса включає в себе 55 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Костянтинівка, Маріуполь, Лисичанськ, Харків-Пас., в сумі зі станції Одеса можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 20 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 16 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Одеса-Східна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148ОК Київ Одеса 04.39 2 хв  04.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 05.59 2 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 05.59 2 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.10 4 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ДП Лисичанськ Одеса 11.32 2 хв  11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
059КО Харків Одеса 11.32 2 хв  11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
269Д Харків Одеса 11.32 2 хв  11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.50 2 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 16.40 2 хв  16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.43 2 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 19.18 1 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ОШ Одеса Лисичанськ 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
270Л Одеса Харків 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.06 2 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Кривий Ріг 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Одеса-Головна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
688Ш Березине Київ 23.39 35 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 23.39 35 хв  00.14 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 04.17 35 хв  04.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 04.17 35 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
148ОК Київ Одеса 05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
764ДО Одеса Київ 05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
105К Київ Одеса 06.27 Курсує щоденно - переглянути
053П Дніпро Одеса 06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
241О Харків Одеса 08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 09.02 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 09.21 Курсує щоденно - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ь Кишинів Одеса 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ц Кишинів Одеса 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 11.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 11.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
025Д Ужгород Одеса 11.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
059КО Харків Одеса 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ДП Лисичанськ Одеса 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
269Д Харків Одеса 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 15.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 16.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Д Одеса Ужгород 18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ш Одеса Кишинів 18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ОШ Одеса Лисичанськ 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
270Л Одеса Харків 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
148ЛШ Одеса Київ 19.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Кривий Ріг 20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш Одеса Львів 21.36 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
106Ш Одеса Київ 22.05 Курсує щоденно - переглянути
008Ш Одеса Суми 22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛПШ Одеса Харків 22.20 Курсує щоденно - переглянути
242Л Одеса Харків 23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
763ДО Київ Одеса 23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса