У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Підзамче:

Розклад поїздів по станції Підзамче включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Чоп, Львів, Київ-Пас., Луцьк, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Підзамче можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 18 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 11 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Підзамче.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Підзамче, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Підзамче - Київ від 179.84 грн.

  • Підзамче - Львів від 11.00 грн. (10.1 км)

  • Підзамче - Рівне від 180.96 грн. (301.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
59 Київ Чоп 05.42 2 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Одеса Львів 06.05 2 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
746 Львів Київ 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
91
ЛЬВІВ
Київ Львів 06.38 2 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Луцьк 06.47 2 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 08.56 3 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 08.56 3 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 09.17 1 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 09.33 2 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 09.51 1 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 10.09 2 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 10.09 2 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 11.00 2 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 11.00 2 хв  11.02 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 11.51 2 хв  11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
743
ІНТЕРСІТІ+
Дарниця Львів 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
802 Чернівці Львів 12.19 2 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 12.46 2 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 12.46 2 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
777
ІНТЕРСІТІ+
Київ Львів 12.55 1 хв  12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
778
ІНТЕРСІТІ+
Львів Київ 13.55 1 хв  13.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 14.01 2 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Запоріжжя 14.11 2 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Львів Покровськ 15.15 2 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 15.15 2 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 15.53 2 хв  15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 15.53 2 хв  15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 16.01 2 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 16.16 2 хв  16.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 16.16 2 хв  16.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Львів Чернівці 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
744
ІНТЕРСІТІ+
Львів Дарниця 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 17.24 2 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 17.40 2 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Львів Одеса 19.58 2 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 21.47 2 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 21.58 2 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 23.13 1 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Львів 23.13 1 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
92
ЛЬВІВ
Львів Київ 23.16 2 хв  23.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підзамче