У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Знам'янка:

Розклад поїздів по станції Знам'янка включає в себе 66 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Харків-Пас., Львів, Запоріжжя-1, Покровськ, в сумі зі станції Знам'янка можна виїхати за 22 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Знам'янка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Знам'янка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Знам'янка - Київ від 120.37 грн.

  • Знам'янка - Харків від 233.50 грн.

  • Знам'янка - Львів від 257.91 грн.

  • Знам'янка - Дніпро від 111.55 грн.

  • Знам'янка - Одеса від 202.08 грн.

  • Знам'янка - Запоріжжя від 127.29 грн.

  • Знам'янка - Рівне від 275.41 грн.

  • Знам'янка - Тернопіль від 536.49 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Знам'янка-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 23.50 20 хв  00.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 00.21 4 хв  00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 00.39 4 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 00.39 4 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 00.45 3 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 00.45 3 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 00.51 3 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Кропивницький Київ 00.53 29 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 01.00 22 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 01.32 2 хв  01.34 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 01.46 2 хв  01.48 Курсує щоденно - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 01.51 3 хв  01.54 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 02.04 2 хв  02.06 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 02.16 2 хв  02.18 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 02.27 2 хв  02.29 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Покровськ 02.27 2 хв  02.29 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 02.38 2 хв  02.40 Курсує щоденно - переглянути
65 Харків Умань 02.51 3 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 03.06 2 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Хелм Дніпро 03.10 2 хв  03.12 Курсує щоденно - переглянути
120 Дорохуск Дніпро 03.24 2 хв  03.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 03.41 20 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 04.15 23 хв  04.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 04.15 23 хв  04.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 04.59 2 хв  05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 04.59 2 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
216 Івано-Франківськ Запоріжжя 04.59 2 хв  05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 04.50 20 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 05.16 4 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 05.16 4 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 05.24 23 хв  05.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 05.24 23 хв  05.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 05.34 23 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 05.34 23 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 05.34 23 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 06.46 2 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 07.54 2 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 07.54 2 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 08.34 2 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
204 Ворохта Дніпро 08.55 2 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 08.55 2 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 10.02 1 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 10.02 1 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 12.42 2 хв  12.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 12.42 2 хв  12.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 14.16 2 хв  14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 14.53 3 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 18.35 2 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 18.35 2 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
216 Запоріжжя Івано-Франківськ 18.35 2 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
731
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 18.48 14 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 18.48 14 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 18.48 14 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 20.37 23 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 21.14 13 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Кропивницький 21.14 22 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 21.56 5 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 22.47 23 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 22.47 23 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 22.47 23 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Знам'янка