У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Знам'янка:

Розклад поїздів по станції Знам'янка включає в себе 80 поїздів за такими напрямками як Костянтинівка, Краматорськ, Авдіївка, Бердянськ, Київ-Пас., в сумі зі станції Знам'янка можна виїхати за 27 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Знам'янка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Знам'янка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Знам'янка-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
092Ш Одеса Костянтинівка 23.52 23 хв  00.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 23.52 23 хв  00.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 00.22 3 хв  00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 00.22 3 хв  00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 00.22 3 хв  00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 00.30 5 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 00.33 5 хв  00.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 00.33 5 хв  00.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 00.44 3 хв  00.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 00.51 3 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 01.03 3 хв  01.06 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 01.24 3 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 01.13 25 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 01.10 28 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 01.40 7 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 01.40 7 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 01.47 5 хв  01.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 01.47 5 хв  01.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 01.41 24 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 01.41 24 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 01.55 23 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 01.55 23 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 01.55 23 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 01.55 23 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 02.01 22 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 02.01 22 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 02.25 5 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
42 Львів Дніпро 02.37 3 хв  02.40 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 02.46 2 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 02.57 13 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 02.57 13 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Дніпро Київ 03.34 12 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 03.34 12 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Харків Одеса 03.29 20 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 03.39 20 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 04.32 22 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 04.32 22 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 04.47 15 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 04.51 23 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 05.36 3 хв  05.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 06.11 2 хв  06.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 06.37 5 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 06.37 5 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 06.37 5 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 06.44 24 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 06.44 24 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 07.07 22 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 08.05 24 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 08.05 24 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 09.36 1 хв  09.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 10.14 1 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 09.52 30 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 10.45 1 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 11.26 30 хв  11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 11.42 30 хв  12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 14.19 30 хв  14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 15.43 20 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 15.43 20 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 15.37 30 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Дніпро Київ 17.04 1 хв  17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 17.44 24 хв  18.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 18.16 3 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 19.06 3 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 19.36 1 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 20.39 2 хв  20.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 20.20 30 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
734Л Київ Покровськ 21.12 1 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 20.58 22 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 21.18 24 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 21.18 24 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 21.42 14 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 21.42 24 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 21.58 24 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 22.33 4 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 22.33 4 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 23.38 3 хв  23.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 23.38 21 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 23.38 21 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Знам'янка