У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ужгород:

Розклад поїздів по станції Ужгород включає в себе 33 поїздів за такими напрямками як Львів, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Чоп, Київ-Пас., в сумі зі станції Ужгород можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 14 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 18 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ужгород.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ужгород, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145 Львів Ужгород 02.29 Курсує щоденно - переглянути
145 Ужгород Львів 04.29 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 10.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 10.28 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 11.30 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 11.57 13 хв  12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 13.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 14.22 13 хв  14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 14.37 Курсує щоденно - переглянути
3 Запоріжжя Ужгород 15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 15.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 16.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 16.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 17.30 Курсує щоденно - переглянути
237Л Ужгород Одеса 18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Ужгород Київ 19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 20.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 22.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ужгород