У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Ужгород, Львів, Кривий Ріг-Головний, Херсон, в сумі зі станції Ім. Тараса Шевченка можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 15 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 9 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ім. Тараса Шевченка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
38 Київ Запоріжжя 00.03 2 хв  00.05 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 00.07 2 хв  00.09 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 23.57 19 хв  00.16 Курсує щоденно - переглянути
276 Київ Запоріжжя 00.39 5 хв  00.44 Курсує щоденно - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 00.39 5 хв  00.44 Курсує щоденно - переглянути
102 Київ Херсон 01.09 15 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 01.54 2 хв  01.56 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.10 5 хв  02.15 Курсує щоденно - переглянути
276 Запоріжжя Київ 02.10 5 хв  02.15 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 02.34 2 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 02.34 2 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 02.20 23 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 03.09 2 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 03.46 2 хв  03.48 Курсує щоденно - переглянути
101 Херсон Київ 03.38 19 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 03.45 15 хв  04.00 Курсує щоденно - переглянути
6 Львів Запоріжжя 04.34 2 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Рахів Запоріжжя 04.34 2 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Харків Умань 04.16 31 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 07.04 2 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
781 Черкаси Київ 07.40 24 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 08.29 2 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Дніпро 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
731 Дніпро Київ 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Львів 20.06 2 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Рахів 20.06 2 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 20.08 2 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 20.08 2 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 19.57 18 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
782 Київ Черкаси 20.00 30 хв  20.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 22.40 44 хв  23.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 23.16 15 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Львів Покровськ 23.26 15 хв  23.41 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 23.26 15 хв  23.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Тараса Шевченка