У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка включає в себе 83 поїздів за такими напрямками як Херсон, Запоріжжя-1, Львів, Новоолексіївка, Ковель, в сумі зі станції Ім. Тараса Шевченка можна виїхати за 24 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 38 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 20 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ім. Тараса Шевченка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102К Київ Херсон 23.51 15 хв  00.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 00.05 2 хв  00.07 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 23.50 34 хв  00.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 23.37 50 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 23.17 1 г 10 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 23.50 54 хв  00.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 00.41 15 хв  00.56 Курсує щоденно - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 00.50 15 хв  01.05 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 01.12 15 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 01.23 15 хв  01.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 01.35 15 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 01.48 15 хв  02.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 02.08 2 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 02.08 2 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 02.14 15 хв  02.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 02.15 15 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 02.16 15 хв  02.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 02.32 15 хв  02.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 02.53 2 хв  02.55 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 02.59 30 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 03.29 15 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 03.29 15 хв  03.44 Курсує щоденно - переглянути
122П Миколаїв Київ 03.34 15 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 04.04 2 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 03.50 16 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Львів Запоріжжя 04.04 2 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 03.43 24 хв  04.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 04.14 3 хв  04.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 04.04 20 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 04.29 15 хв  04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 04.27 24 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 04.27 24 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 04.59 3 хв  05.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 05.13 7 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 05.13 7 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Львів Харків 05.13 7 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 06.19 3 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 06.19 3 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 07.26 3 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
781 Черкаси Київ 07.11 24 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 07.49 2 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
135Д Авдіївка Київ 08.01 3 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 08.01 3 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 08.01 3 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 08.02 24 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
732К Київ Запоріжжя 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 09.24 36 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 10.37 1 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 14.00 1 хв  14.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 13.34 40 хв  14.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 13.59 15 хв  14.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 16.15 24 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 17.31 22 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
782 Київ Черкаси 18.22 24 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Дніпро Київ 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 19.17 3 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.42 15 хв  19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 20.00 1 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 20.03 15 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 20.19 17 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 20.26 36 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 20.57 15 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
148К Київ Одеса 20.55 24 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 22.15 3 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Львів 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 22.33 2 хв  22.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 22.43 2 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 22.55 2 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 22.55 2 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 22.55 2 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 23.04 2 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 23.04 2 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Львів 23.04 2 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 23.05 3 хв  23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 23.05 3 хв  23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 23.20 15 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 23.41 2 хв  23.43 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 23.30 15 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 23.30 15 хв  23.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Тараса Шевченка