У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка включає в себе 69 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Кривий Ріг-Головний, Миколаїв-Пас., Херсон, Ковель, в сумі зі станції Ім. Тараса Шевченка можна виїхати за 25 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Запоріжжя-1 - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ім. Тараса Шевченка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ім. Тараса Шевченка - Київ від 114.72 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Харків від 218.02 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Львів від 205.10 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Дніпро від 127.98 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Одеса від 240.10 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Запоріжжя від 150.64 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Рівне від 211.48 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Івано-Франківськ від 258.46 грн.

  • Ім. Тараса Шевченка - Тернопіль від 229.86 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
4 Запоріжжя Ужгород 00.09 2 хв  00.11 Курсує щоденно - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 00.27 3 хв  00.30 Курсує щоденно - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 00.35 15 хв  00.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 00.58 2 хв  01.00 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Покровськ 01.08 2 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 01.08 2 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
120 Хелм Дніпро 01.52 2 хв  01.54 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.05 5 хв  02.10 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 02.13 15 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 02.13 15 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Кропивницький Київ 02.35 2 хв  02.37 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 02.35 2 хв  02.37 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 02.54 2 хв  02.56 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 03.07 2 хв  03.09 Курсує щоденно - переглянути
148 Одеса Київ 02.48 24 хв  03.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
216 Чернівці Запоріжжя 03.41 2 хв  03.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Чернівці Запоріжжя 03.41 2 хв  03.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 03.41 2 хв  03.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 03.25 25 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 03.25 25 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 03.54 2 хв  03.56 Курсує щоденно - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 03.45 18 хв  04.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 04.06 15 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 04.06 15 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Харків Умань 04.16 24 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 05.02 6 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Івано-Франківськ Кривий Ріг 05.02 6 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 05.42 15 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 06.38 2 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 06.58 2 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 06.58 2 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 07.11 8 хв  07.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 07.18 2 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
204 Ворохта Дніпро 07.18 2 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 08.52 1 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 08.52 1 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 12.09 24 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 12.44 2 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 13.58 2 хв  14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 13.58 2 хв  14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 14.08 2 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 16.19 3 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Івано-Франківськ 16.19 3 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 17.25 2 хв  17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 17.33 24 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Кропивницький 19.55 2 хв  19.57 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 19.55 2 хв  19.57 Курсує щоденно - переглянути
731
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 19.58 1 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 19.58 1 хв  19.59 Курсує щоденно - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 19.50 15 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
216 Запоріжжя Чернівці 19.50 15 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Чернівці 19.50 15 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
730 Київ Черкаси 20.12 8 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 20.27 26 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 20.27 26 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 20.27 26 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 22.00 15 хв  22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 22.00 15 хв  22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 22.06 24 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
65 Умань Харків 22.26 24 хв  22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 22.55 15 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.55 15 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Тараса Шевченка