У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка включає в себе 48 поїздів за такими напрямками як Херсон, Львів, Новоолексіївка, Ковель, Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Ім. Тараса Шевченка можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ім. Тараса Шевченка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102К Київ Херсон 00.07 19 хв  00.26 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 23.52 34 хв  00.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 23.46 50 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 23.25 1 г 11 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 23.52 54 хв  00.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 01.07 4 хв  01.11 Курсує щоденно - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 02.02 5 хв  02.07 Курсує щоденно - переглянути
122К Київ Миколаїв 01.42 27 хв  02.09 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 02.56 28 хв  03.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 02.59 30 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 03.31 16 хв  03.47 Курсує щоденно - переглянути
102Ш Херсон Київ 03.50 15 хв  04.05 Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Київ 04.16 3 хв  04.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.05 15 хв  04.20 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 04.24 23 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 04.52 8 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 04.48 15 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Ужгород Херсон 06.10 15 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
781Ш Черкаси Київ 07.08 20 хв  07.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
135П Авдіївка Київ 07.45 3 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 07.45 3 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 08.02 24 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
732КЛО Київ Запоріжжя 09.32 1 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
739Д Кривий Ріг Київ 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ПЛ Маріуполь Київ 09.24 19 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Херсон 09.24 36 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
738П Запоріжжя Київ 13.54 1 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 14.13 15 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 16.15 24 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 17.31 22 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 19.32 16 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 19.47 1 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 19.59 1 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.46 15 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ОШ Київ Маріуполь 19.39 27 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
732ПДШ Запоріжжя Київ 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 20.20 15 хв  20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 20.26 36 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О Херсон Київ 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 22.15 5 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути
136О Київ Авдіївка 22.24 33 хв  22.57 Курсує щоденно - переглянути
116К Київ Бердянськ 22.24 33 хв  22.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
782К Київ Черкаси 22.39 20 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 22.47 15 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 23.16 4 хв  23.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Тараса Шевченка