У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Злочів:

Розклад поїздів по станції Злочів включає в себе 33 поїздів за такими напрямками як Рахів, Солотвино-1, Перемишль Головний, Ужгород, Київ-Пас., в сумі зі станції Злочів можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 31 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 20 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Злочів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Злочів, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Злочів - Київ від 228.48 грн.

  • Злочів - Львів від 50.66 грн. (77.5 км)

  • Злочів - Дніпро від 319.56 грн.

  • Злочів - Одеса від 737.74 грн.

  • Злочів - Івано-Франківськ від 209.28 грн.

  • Злочів - Чернівці(всі вокзали) від 271.24 грн.

  • Злочів - Тернопіль від 35.00 грн. (61.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
255 Київ Рахів 00.11 2 хв  00.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 00.20 2 хв  00.22 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 00.20 2 хв  00.22 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 01.10 8 хв  01.18 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 01.10 8 хв  01.18 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 01.17 5 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 01.17 5 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 02.27 2 хв  02.29 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 02.27 2 хв  02.29 Курсує щоденно - переглянути
256 Рахів Київ 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 04.38 2 хв  04.40 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 04.56 2 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
136 Одеса Чернівці 04.56 2 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 07.16 2 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 07.16 2 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 07.16 2 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Миколаїв Львів 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 10.52 2 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
802 Чернівці Львів 11.16 1 хв  11.17 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 12.15 2 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 12.15 2 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 13.59 2 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 13.59 2 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Запоріжжя 15.09 2 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 16.54 4 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 16.54 4 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 17.16 2 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 17.16 2 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Львів Чернівці 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
136 Чернівці Одеса 21.43 2 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 21.43 2 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 22.49 2 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Злочів