У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Злочів:

Розклад поїздів по станції Злочів включає в себе 30 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Маріуполь, Рахів, Чоп, Перемишль Головний, в сумі зі станції Злочів можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 50 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Злочів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Злочів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
33025 Перемишль Одеса 00.32 2 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 00.32 2 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 00.32 2 хв  00.34 Курсує щоденно - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 01.36 2 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 02.18 2 хв  02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 04.36 2 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 05.19 2 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 05.19 2 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 06.48 2 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 07.14 2 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 08.27 2 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
095Ш Черкаси Львів 09.25 4 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 11.43 2 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 12.04 2 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 12.12 3 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 13.05 2 хв  13.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 13.43 2 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 14.05 2 хв  14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 14.42 2 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 14.42 2 хв  14.44 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 15.15 2 хв  15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 15.53 2 хв  15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 16.10 2 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 16.30 2 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 17.12 2 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 21.30 4 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 22.18 2 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Злочів