У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ:

Розклад поїздів по станції Київ включає в себе 229 поїздів за такими напрямками як Львів, Харків-Пас., Гродно, Мінськ-Пас., Вітебськ, в сумі зі станції Київ можна виїхати за 52 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 47 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 33 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Київ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
755Ш Київ Львів 00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
776КП Київ Харків 00.20 Курсує щоденно - переглянути
765К Херсон Харків 23.14 1 г 6 хв  00.20 Курсує щоденно - переглянути
181К Київ Львів 00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 00.35 32 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 23.14 1 г 53 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 00.35 32 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 00.35 32 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Могилів 00.35 32 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 01.02 15 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 00.54 25 хв  01.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Могилів Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Вітебськ Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
219О Київ Івано-Франківськ 01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
219К Київ Чернівці 01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 02.03 15 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 03.38 28 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 04.12 20 хв  04.32 Курсує щоденно - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 04.15 20 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 04.15 20 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
231О Івано-Франківськ Київ 04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Бахмут 04.25 20 хв  04.45 Курсує щоденно - переглянути
201П Дніпро Київ 04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Д Новоолексіївка Київ 04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Ковель 04.12 35 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
077Л Київ Ковель 04.47 Курсує щоденно - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 04.58 Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Ужгород 04.20 48 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
111О Харків Львів 04.38 37 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 05.07 15 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Ворохта Київ 05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Ужгород 04.58 31 хв  05.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
775КП Харків Київ 05.34 Курсує щоденно - переглянути
244Ш Ворохта Суми 05.28 21 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 05.28 21 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
140К Кам'янець-Подільський Київ 05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 05.52 Курсує щоденно - переглянути
756Ш Львів Київ 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 06.00 Курсує щоденно - переглянути
736ДО Запоріжжя Київ 06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 05.45 23 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
712К Київ Костянтинівка 06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 06.00 15 хв  06.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 06.30 Курсує щоденно - переглянути
358Л Рахів Київ 06.34 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 06.14 22 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
092Л Львів Київ 06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 06.45 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Перемишль 06.50 Курсує щоденно - переглянути
005МЯ Москва Київ 06.52 Курсує щоденно - переглянути
102Ш Херсон Київ 06.59 Курсує щоденно - переглянути
104Д Маріуполь Київ 07.06 Курсує щоденно - переглянути
732К Київ Запоріжжя 07.07 Курсує щоденно - переглянути
197К Київ Ковель 07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
106Ш Одеса Київ 07.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П Дніпро Київ 07.13 Курсує щоденно - переглянути
766ЛО Київ Херсон 07.14 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Херсон 00.55 6 г 19 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 07.27 Курсує щоденно - переглянути
786К Київ Шостка 07.30 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 07.33 Курсує щоденно - переглянути
191К Київ Львів 07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 07.52 Курсує щоденно - переглянути
179К Київ Дніпро 08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 08.06 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
124Д Костянтинівка Київ 08.31 Курсує щоденно - переглянути
235Ш Ужгород Київ 08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
784КО Шостка Київ 08.38 Курсує щоденно - переглянути
047Ь Москва Кишинів 08.19 20 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
020Д Лисичанськ Київ 08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 08.48 Курсує щоденно - переглянути
007Л Івано-Франківськ Київ 09.07 Курсує щоденно - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Дніпро 08.48 20 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
218Л Львів Київ 09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 09.14 Курсує щоденно - переглянути
770О Кам'янець-Подільський Київ 09.20 Курсує щоденно - переглянути
148Ш Одеса Київ 09.20 Курсує щоденно - переглянути
023М Москва Одеса 08.56 25 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДОП Костянтинівка Київ 09.46 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
779К Суми Київ 09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
688Ш Березине Київ 09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
781Ш Черкаси Київ 10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 09.55 16 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
215К Київ Хмельницький 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 10.13 Курсує щоденно - переглянути
029Л Ужгород Київ 10.13 Курсує щоденно - переглянути
369Щ Баку Київ 10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
207Л Ужгород Київ 10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
774К Київ Шостка 10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 10.43 Курсує щоденно - переглянути
135Д Покровськ Київ 11.00 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 11.00 Курсує щоденно - переглянути
068Л Варшава Київ 11.05 Курсує щоденно - переглянути
719Д Харків Київ 11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КЛШ Львів Дарниця 11.17 8 хв  11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
739Д Кривий Ріг Київ 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 11.46 20 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
725О Харків Київ 12.07 Курсує щоденно - переглянути
250Л Чернівці Київ 12.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 12.08 27 хв  12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 12.38 Курсує щоденно - переглянути
162Ш Миколаїв Київ 12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 09.14 3 г 31 хв  12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
764Л Одеса Київ 12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 12.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 12.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
724ДКП Київ Харків 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 13.12 24 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
778ЛП Київ Шостка 13.38 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
749КО Київ Івано-Франківськ 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 14.07 Курсує щоденно - переглянути
736ЛШ Київ Запоріжжя 14.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 14.03 20 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 14.28 Курсує щоденно - переглянути
161К Київ Миколаїв 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
275К Київ Кривий Ріг 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
220Л Чернівці Київ 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 14.55 Курсує щоденно - переглянути
217О Київ Львів 15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Івано-Франківськ 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
249П Київ Чернівці 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
207О Київ Ужгород 16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
786О Шостка Київ 16.14 Курсує щоденно - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
763Л Київ Одеса 16.30 Курсує щоденно - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 16.32 Курсує щоденно - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
780К Київ Суми 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 16.46 21 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 17.10 Курсує щоденно - переглянути
749П Львів Київ 17.14 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 17.14 Курсує щоденно - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 17.25 8 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 17.34 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 17.40 Курсує щоденно - переглянути
723О Харків Київ 18.00 Курсує щоденно - переглянути
726К Київ Харків 18.02 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 18.30 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 18.30 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 18.30 Курсує щоденно - переглянути
720Д Київ Харків 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
067К Київ Варшава 18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 19.03 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Київ 19.05 Курсує щоденно - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
043П Дніпро Івано-Франківськ 18.45 20 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 19.15 Курсує щоденно - переглянути
136К Київ Покровськ 19.15 Курсує щоденно - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 19.22 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 12.57 6 г 25 хв  19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
774Ш Шостка Київ 19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
006К Київ Москва 19.36 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 19.40 Курсує щоденно - переглянути
239О Київ Львів 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Л Ковель Москва 19.05 43 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 18.36 1 г 12 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
782К Київ Черкаси 20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КП Київ Чернівці 20.05 Курсує щоденно - переглянути
072К Київ Запоріжжя 20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
072Л Львів Запоріжжя 19.20 46 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
071Л Ужгород Запоріжжя 19.20 46 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 20.12 Курсує щоденно - переглянути
150О Кременчук Ворохта 19.46 33 хв  20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Ворохта 20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
243Д Суми Ворохта 19.46 33 хв  20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 20.31 Курсує щоденно - переглянути
198Л Ковель Київ 20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
772К Хмельницький Шостка 19.40 1 г 18 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
784ЛШ Київ Шостка 20.58 Курсує щоденно - переглянути
237П Дніпро Київ 21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 21.06 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 21.08 Курсує щоденно - переглянути
086К Київ Мінськ 21.09 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
124К Київ Костянтинівка 21.20 Курсує щоденно - переглянути
097К Київ Ковель 21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
075Л Ужгород Кривий Ріг 20.37 51 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
192Л Львів Київ 21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
238К Київ Дніпро 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Л Київ Новоолексіївка 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
202К Київ Дніпро 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
020К Київ Лисичанськ 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
179П Дніпро Київ 22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 21.49 20 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
182Л Львів Київ 22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Ш Рівне Миколаїв 21.51 23 хв  22.14 Курсує щоденно - переглянути
126КЛШ Київ Костянтинівка 22.20 Курсує щоденно - переглянути
007К Київ Івано-Франківськ 22.22 Курсує щоденно - переглянути
091К Київ Львів 22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
778КО Шостка Київ 22.43 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.27 20 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 22.53 Курсує щоденно - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 23.08 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 22.52 20 хв  23.12 Курсує щоденно - переглянути
765КО Херсон Київ 23.14 Курсує щоденно - переглянути
080К Київ Дніпро 23.18 Курсує щоденно - переглянути
721ДОП Харків Київ 23.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
778К Шостка Хмельницький 22.43 1 г 1 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 23.44 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 23.21 30 хв  23.51 Курсує щоденно - переглянути
705Л Перемишль Київ 23.53 Курсує щоденно - переглянути
056К Хмельницький Москва 23.46 13 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
139К Київ Кам'янець-Подільський 23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ