У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ:

Розклад поїздів по станції Київ включає в себе 191 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Харків-Пас., Мінськ-Пас., Рахів, Одеса-Головна, в сумі зі станції Київ можна виїхати за 47 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 8 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Київ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
056К Хмельницький Москва 23.46 15 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
776КП Київ Харків 00.22 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 00.48 18 хв  01.06 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 00.40 32 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 01.04 20 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 01.15 20 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 01.32 20 хв  01.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 02.01 15 хв  02.16 Курсує щоденно - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 03.43 20 хв  04.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 03.41 25 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 04.13 20 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Київ 04.46 Курсує щоденно - переглянути
077Л Київ Ковель 04.48 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Ковель 04.13 35 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 05.01 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 04.47 31 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 05.07 21 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
775КП Харків Київ 05.32 Курсує щоденно - переглянути
177К Київ Хмельницький 05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 05.54 Курсує щоденно - переглянути
705К Київ Перемишль 06.00 Курсує щоденно - переглянути
098Л Ковель Київ 06.02 Курсує щоденно - переглянути
144Ш Ворохта Кременчук 05.51 15 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
736ДОП Запоріжжя Київ 06.11 Курсує щоденно - переглянути
140К Кам'янець-Подільський Київ 06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 06.02 15 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 06.29 Курсує щоденно - переглянути
063О Харків Київ 06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Л Львів Київ 06.49 Курсує щоденно - переглянути
005МЯ Москва Київ 06.52 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Львів 06.52 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Перемишль 06.52 Курсує щоденно - переглянути
079П Дніпро Київ 07.00 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 06.37 23 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 07.07 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 07.10 Курсує щоденно - переглянути
732К Київ Запоріжжя 07.12 Курсує щоденно - переглянути
104Д Маріуполь Київ 07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
786К Київ Шостка 07.18 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 07.31 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 07.37 Курсує щоденно - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 07.14 24 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Херсон 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Миколаїв 07.50 Курсує щоденно - переглянути
086Б Мінськ Київ 07.55 Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Київ 07.57 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
118ЛШ Чернівці Київ 08.06 Курсує щоденно - переглянути
124Д Костянтинівка Київ 08.22 Курсує щоденно - переглянути
770КЛ Кам'янець-Подільський Київ 08.30 Курсує щоденно - переглянути
758К Могилів-Подільський Київ 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
784КО Шостка Київ 08.36 Курсує щоденно - переглянути
047Ь Москва Кишинів 08.16 20 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
235Ш Ужгород Київ 08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
020Д Лисичанськ Київ 08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 08.48 Курсує щоденно - переглянути
007Л Івано-Франківськ Київ 09.04 Курсує щоденно - переглянути
126ДОП Костянтинівка Київ 09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
297Ш Херсон Київ 09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 08.58 31 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 09.43 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
779КП Суми Київ 09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 10.00 Курсує щоденно - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 09.54 15 хв  10.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 10.17 Курсує щоденно - переглянути
369Щ Баку Київ 10.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Л Варшава Київ 11.02 Курсує щоденно - переглянути
719Д Харків Київ 11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
245Д Покровськ Київ 11.21 Курсує щоденно - переглянути
226П Бердянськ Київ 11.21 Курсує щоденно - переглянути
744КШ Львів Дарниця 11.15 8 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
781Ш Черкаси Київ 11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
739Д Кривий Ріг Київ 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 11.46 20 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
066Щ Кишинів Москва 12.18 20 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
764Л Одеса Київ 12.43 Курсує щоденно - переглянути
084ДП Маріуполь Київ 12.43 Курсує щоденно - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 10.00 2 г 45 хв  12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 12.51 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 12.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
724ДП Київ Харків 13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
778ЛП Київ Шостка 13.39 Курсує щоденно - переглянути
735ЛШ Київ Запоріжжя 13.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 14.07 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 14.10 Курсує щоденно - переглянути
341Ь Кишинів Москва 14.03 20 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 14.34 Курсує щоденно - переглянути
736КЛШ Київ Запоріжжя 14.47 Курсує щоденно - переглянути
293Ш Київ Хмельницький 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
141К Київ Львів 15.47 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КЛ Київ Кам'янець-Подільський 16.07 Курсує щоденно - переглянути
786О Шостка Київ 16.12 Курсує щоденно - переглянути
084КО Київ Маріуполь 16.31 Курсує щоденно - переглянути
738П Запоріжжя Київ 16.32 Курсує щоденно - переглянути
763Л Київ Одеса 16.35 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 16.42 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Кошице 16.42 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Чоп 16.42 Курсує щоденно - переглянути
246К Київ Покровськ 16.51 Курсує щоденно - переглянути
226К Київ Бердянськ 16.51 Курсує щоденно - переглянути
780КП Київ Суми 17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 16.47 22 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
749П Львів Київ 17.11 Курсує щоденно - переглянути
146О Чоп Київ 17.11 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 17.11 Курсує щоденно - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 17.11 Курсує щоденно - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 17.34 Курсує щоденно - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 17.26 8 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 17.40 Курсує щоденно - переглянути
723О Харків Київ 17.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
720Д Київ Харків 18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
294Л Хмельницький Київ 18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
067К Київ Варшава 18.30 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Чоп Київ 18.36 Курсує щоденно - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 18.50 Курсує щоденно - переглянути
104К Київ Маріуполь 19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 18.29 36 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Л Ковель Київ 19.05 Курсує щоденно - переглянути
782К Київ Черкаси 19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 19.21 Курсує щоденно - переглянути
006К Київ Москва 19.36 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 19.40 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 12.57 6 г 45 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 19.42 Курсує щоденно - переглянути
239К Київ Ужгород 19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 18.36 1 г 12 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Москва 19.05 43 хв  19.48 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КОП Київ Чернівці 20.05 Курсує щоденно - переглянути
049К Київ Трускавець 20.12 Курсує щоденно - переглянути
144О Кременчук Ворохта 19.50 29 хв  20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 20.22 Курсує щоденно - переглянути
126КЛШ Київ Костянтинівка 20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
177О Хмельницький Київ 20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
772К Хмельницький Шостка 19.40 1 г 18 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
784ЛШ Київ Шостка 20.58 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 21.02 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 21.02 Курсує щоденно - переглянути
038К Київ Запоріжжя 21.04 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 21.08 Курсує щоденно - переглянути
086К Київ Мінськ 21.09 Курсує щоденно - переглянути
105К Київ Одеса 21.15 Курсує щоденно - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 21.20 Курсує щоденно - переглянути
097К Київ Ковель 21.23 Курсує щоденно - переглянути
124К Київ Костянтинівка 21.26 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Костянтинівка 19.40 1 г 46 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
121К Київ Миколаїв 21.39 Курсує щоденно - переглянути
298К Київ Херсон 21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
020К Київ Лисичанськ 21.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 21.51 20 хв  22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
007К Київ Івано-Франківськ 22.27 Курсує щоденно - переглянути
778КО Шостка Київ 22.42 Курсує щоденно - переглянути
091К Київ Львів 22.42 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.27 23 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 22.50 Курсує щоденно - переглянути
080К Київ Дніпро 23.06 Курсує щоденно - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 23.09 Курсує щоденно - переглянути
715Л Перемишль Київ 23.09 Курсує щоденно - переглянути
765КО Миколаїв Київ 23.13 Курсує щоденно - переглянути
765КО Херсон Київ 23.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 22.52 22 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
721ДП Харків Київ 23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 23.42 Курсує щоденно - переглянути
778К Шостка Хмельницький 22.42 1 г 23.42 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 23.33 20 хв  23.53 Курсує щоденно - переглянути
705Л Перемишль Київ 23.53 Курсує щоденно - переглянути
139К Київ Кам'янець-Подільський 23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ