З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Електрички, вокзали і розклад Львова

Вивчити розклад електричок Львів буде корисно пасажирам, які планують поїздку в це історичне місто України, що знаходиться в західній її частині. Відразу з 267-ма станціями Тернопільської, Волинської, Закарпатської та Рівненської області пов'язаний львівський вокзал, з якого пасажири можуть відправитися в потрібному напрямку. В середньому 97 рейсів, 91 з яких щоденні, передбачені графіком. Користуючись послугами довідкових служб та інформаційних порталів, можна завжди знати актуальний розклад поїздів, а значить раціонально планувати свої маршрути.

На вокзал до Львова приміські потяги приходять в середньому через кожні 21 хвилину, а відправляються з інтервалом 20 хвилин. Найбільш відвідувані рейси забезпечують рух пасажирів до таких великі станцій, як Ужгород, Луцьк, Рівне та Тернопіль. Часто ходять також поїзди до Трускавця, Мукачева, Сокаля, Сянок, Ходорова. Рейси по напрямку залізничних пунктів Шкло-Старжиська, Мостиська і Мостиська-2 також регулярно завантажені.

Важливі в розкладі електричок Львова маршрути

Станція Тернопіль є відправним пунктом для приміського поїзда Львів-Тернопіль. Поїзд цим сполученням ходить двічі на добу, в дорозі він знаходиться близько трьох годин(середній час 02:52-02:55). По маршруту передбачено 27 зупинок, відстань від одного населеного пункту до іншого долається в середньому за 6 хвилин. Найближчі пункти зупинки - Підзамче, 1460-й км, Залуга, Підбірці, Борщовичі.

Маршрут до Луцька обслуговується одним електропоїздом № 814Л, який прибуває на вокзал Луцьк(йде до ст. Ківерці). Його середній час у дорозі дві години і 55 хвилин, за такий часовий проміжок приміський поїзд робить лише одну зупинку.

У Рівне ходить три електрички, за двома рейсам передбачено особливий графік, одна ходить кожен день. На свій кінцевий пункт вокзал Рівне вона приходить за три години і 14 хвилин, минаючи на своєму шляху 18 зупинок. Від одного населеного пункту до іншого можна доїхати за 23 хвилини. Найближчі зупинки - Броди, Красне, Утішків, Здолбунів, Підзамче.

Ужгородський вокзал зустрічає також одну електричку львівського напрямку, це №829Л, яка проводить в дорозі п'ять годин. По маршруту графіком передбачено 11 зупинок, серед яких Сколе, Стрий, Лавочне, Славське та ін.

В напрямку Трускавця йде чотири електропоїзди, їх час у дорозі 02:20-02:35. Кількість зупиночних станцій на шляху 9, в тому числі Щирець, Пустомити, Пісочне та Стрий.

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Львів:

Актуальний розклад електричок по станції Львів містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Львів з такими станціями і населеними пунктами як Трускавець, Ходорів, Лавочне, Мостиська-2, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 47 хв до пункту призначення Сянки. Найближчі станції та зупинні пункти 5-й Парк, Скнилів, Підзамче. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Львів відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шкло-Старжиська - Львів, Сокаль - Львів, Сянки - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Львів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів