У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 71 поїздів за такими напрямками як Суми, Чернігів, Харків-Пас., Краматорськ, Одеса-Головна, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 31 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 20 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 41 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Вінниця - Київ від 62.85 грн. (211.6 км)

  • Вінниця - Харків від 316.23 грн.

  • Вінниця - Львів від 121.70 грн.

  • Вінниця - Дніпро від 162.16 грн.

  • Вінниця - Одеса від 190.85 грн. (435.0 км)

  • Вінниця - Запоріжжя від 191.83 грн.

  • Вінниця - Суми(всі вокзали) від 214.47 грн.

  • Вінниця - Чернігів(всі вокзали) від 207.36 грн.

  • Вінниця - Рівне від 162.71 грн.

  • Вінниця - Івано-Франківськ від 221.85 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Вінниця

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
144 Рахів Суми 23.59 5 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 23.59 5 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 23.59 5 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 00.13 2 хв  00.15 Курсує щоденно - переглянути
104 Львів Краматорськ 00.13 2 хв  00.15 Курсує щоденно - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 00.16 2 хв  00.18 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 00.24 5 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 01.15 5 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 01.15 5 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 01.17 5 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 01.17 5 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 02.03 5 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 02.03 5 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 02.03 5 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
936 Гайворон Вінниця 02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
935 Вінниця Гайворон 02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 02.27 5 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 03.23 5 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 03.23 5 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 03.30 2 хв  03.32 Курсує щоденно - переглянути
143 Суми Рахів 04.13 3 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 04.13 3 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 04.13 3 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 04.17 5 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
358 Ясіня Київ 04.17 5 хв  04.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ворохта Київ 04.17 5 хв  04.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 05.09 3 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
104 Краматорськ Львів 05.36 4 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Львів 05.36 4 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 05.45 5 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Яремче Київ 05.45 5 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 05.45 5 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
774 Жмеринка Шостка 06.49 5 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 06.49 5 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
716
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 07.31 2 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 07.49 5 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 07.53 3 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
351 Кишинів Київ 08.59 3 хв  09.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 09.18 5 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 09.18 5 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 09.57 3 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
191 Київ Львів 10.47 5 хв  10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Київ Жмеринка 11.36 5 хв  11.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 14.10 5 хв  14.15 Курсує щоденно - переглянути
715
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 14.26 3 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 16.19 5 хв  16.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 17.02 5 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 17.02 5 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 17.14 3 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
706
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 17.21 2 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
192 Львів Київ 18.48 5 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 18.52 5 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Рахів 18.52 5 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
747 Київ Тернопіль 19.19 3 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 19.10 17 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Яремче 19.10 17 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 19.10 17 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 20.03 3 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 21.37 3 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 22.08 5 хв  22.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 22.08 5 хв  22.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 22.39 2 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Миколаїв 23.01 5 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 23.01 5 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ворохта 23.24 5 хв  23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 23.24 5 хв  23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 23.24 5 хв  23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця(всі вокзали)