У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 98 поїздів за такими напрямками як Львів, Одеса-Головна, Полтава-Південна, Ковель, Трускавець, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 35 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Вінниця

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
755 Полтава Львів 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Харків Львів 23.59 2 хв  00.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 00.23 5 хв  00.28 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 00.27 2 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 00.53 5 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.02 3 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.11 3 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 01.32 2 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.33 2 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
503 Дніпро Вінниця 02.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 02.49 2 хв  02.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 02.52 11 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 03.07 3 хв  03.10 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 03.11 5 хв  03.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 03.39 3 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 03.39 3 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
106 Одеса Київ 03.52 2 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 04.26 5 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.29 5 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 04.32 5 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 04.37 5 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
504 Вінниця Дніпро 05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 05.26 7 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.41 5 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 05.58 5 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Львів 06.39 2 хв  06.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 06.42 5 хв  06.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 06.42 5 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
021КО Харків Трускавець 06.51 3 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 07.40 5 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 08.05 4 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
33005 Перемишль Київ 08.17 2 хв  08.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.15 5 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 09.24 7 хв  09.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 09.34 5 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 09.34 5 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.44 4 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 09.48 5 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 10.06 5 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.09 5 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.18 5 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 10.20 5 хв  10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 10.30 2 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.00 4 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 11.04 5 хв  11.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
715* Київ Перемишль 11.25 2 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 11.44 5 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 12.43 5 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
744 Львів Дарниця 13.01 2 хв  13.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 15.05 5 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 17.15 5 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
769 Київ Могилів-Подільський 17.15 5 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
33021 Перемишль Київ 17.25 2 хв  17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 17.38 5 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 17.38 5 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 18.25 3 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Чернівці 18.25 3 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
763 Київ Одеса 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 18.54 5 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 19.00 5 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 19.11 5 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 19.56 5 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути
705* Київ Перемишль 20.22 2 хв  20.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 20.25 5 хв  20.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 20.32 5 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Перемишль Київ 20.48 2 хв  20.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.03 5 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 21.32 5 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 21.44 5 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 21.53 3 хв  21.56 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 22.10 4 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 22.15 5 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.27 5 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 22.43 5 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Львів Київ 22.49 10 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 23.14 3 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
047Щ Кишинів Москва 23.08 10 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 23.23 3 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 23.23 3 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 23.25 5 хв  23.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 23.33 3 хв  23.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 23.51 2 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Вінниця-Вантажна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
868 Гречани Київ 08.15 1 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 19.49 1 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця(всі вокзали)