У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Козятин-1:

Розклад поїздів по станції Козятин-1 включає в себе 95 поїздів за такими напрямками як Трускавець, Москва-Київська, Львів, Херсон, Хмельницький, в сумі зі станції Козятин-1 можна виїхати за 39 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Козятин-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Козятин-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
041П Дніпро Трускавець 00.05 2 хв  00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 00.10 2 хв  00.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 00.12 3 хв  00.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 00.19 2 хв  00.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 01.00 2 хв  01.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 01.56 2 хв  01.58 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 01.56 2 хв  01.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 02.00 22 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 02.26 2 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 02.12 22 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 02.40 2 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 02.22 20 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 02.40 2 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 02.53 2 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 02.53 2 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 03.04 25 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 03.35 2 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 03.35 2 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 04.29 2 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 05.02 2 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 04.49 32 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 05.49 2 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 06.09 2 хв  06.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.38 19 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 06.59 2 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Ясіня Київ 07.10 2 хв  07.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.10 20 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 08.27 2 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 08.27 2 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 08.38 4 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 08.48 2 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 09.01 2 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 09.16 2 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 09.25 2 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 09.26 2 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.24 24 хв  10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 10.49 2 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.09 2 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 11.36 2 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
701 Дарниця Вінниця 11.40 2 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
023М Москва Одеса 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 11.33 20 хв  11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.54 2 хв  11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 12.01 2 хв  12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 12.14 2 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 14.24 2 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути
780ДО Вінниця Суми 14.34 2 хв  14.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.49 2 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 15.05 12 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 16.07 2 хв  16.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 16.19 2 хв  16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 16.47 2 хв  16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
757 Київ Могилів-Подільський 16.47 2 хв  16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
055КО Київ Рахів 17.08 2 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Ясіня 17.23 2 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 18.03 7 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 18.43 2 хв  18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 18.49 2 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 18.49 2 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 19.01 22 хв  19.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 19.35 2 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 20.06 2 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 20.08 2 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 20.11 4 хв  20.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 20.03 22 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 20.44 2 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 20.51 2 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 22.08 2 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 23.11 2 хв  23.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 23.15 2 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 23.24 2 хв  23.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 23.37 2 хв  23.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 23.39 2 хв  23.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 23.30 17 хв  23.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин-1