У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Козятин-1:

Розклад поїздів по станції Козятин-1 включає в себе 61 поїздів за такими напрямками як Херсон, Миколаїв-Пас., Перемишль Головний, Жмеринка-Пас., Трускавець, в сумі зі станції Козятин-1 можна виїхати за 29 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 33 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Козятин-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Козятин-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Козятин-1 - Київ від 50.00 грн. (144.9 км)

  • Козятин-1 - Харків від 572.44 грн.

  • Козятин-1 - Львів від 158.21 грн.

  • Козятин-1 - Дніпро від 206.90 грн.

  • Козятин-1 - Одеса від 194.23 грн.

  • Козятин-1 - Запоріжжя від 230.69 грн.

  • Козятин-1 - Суми(всі вокзали) від 195.70 грн.

  • Козятин-1 - Чернігів(всі вокзали) від 154.95 грн.

  • Козятин-1 - Рівне від 138.24 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
110 Львів Херсон 00.11 2 хв  00.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 00.11 2 хв  00.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 00.31 2 хв  00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Трускавець 01.04 2 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Трускавець 01.04 2 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 01.02 20 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 01.02 28 хв  01.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 01.28 22 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 01.49 2 хв  01.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 01.49 2 хв  01.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 01.39 22 хв  02.01 Курсує щоденно - переглянути
90 Перемишль Київ 02.26 2 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 02.26 2 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 02.29 2 хв  02.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 02.29 2 хв  02.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 02.50 19 хв  03.09 Курсує щоденно - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 03.20 2 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.42 30 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 04.24 2 хв  04.26 Курсує щоденно - переглянути
358 Ясіня Київ 05.22 2 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 05.22 2 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 06.11 2 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 06.54 4 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 06.54 4 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
774 Жмеринка Шостка 07.54 2 хв  07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
761
ІНТЕРСІТІ
Київ Одеса 07.57 1 хв  07.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
351 Кишинів Київ 09.59 2 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Київ Жмеринка 10.37 2 хв  10.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
115 Київ Одеса 10.54 2 хв  10.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 11.02 1 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.05 2 хв  11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 15.01 2 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 15.27 2 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 16.15 2 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 17.28 2 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
116 Одеса Київ 17.18 20 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 18.09 2 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 18.09 2 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
706
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 18.14 2 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
747 Київ Тернопіль 18.32 2 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 18.48 2 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 18.48 2 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 19.07 2 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
762
ІНТЕРСІТІ
Одеса Київ 20.01 1 хв  20.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 20.39 2 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 21.58 2 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
357 Київ Ясіня 22.33 2 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 22.33 2 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
204 Трускавець Дніпро 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
182 Трускавець Дніпро 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 23.25 2 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 23.32 2 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 23.32 2 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин-1