У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Козятин:

Розклад поїздів по станції Козятин включає в себе 92 поїздів за такими напрямками як Трускавець, Москва-Київська, Львів, Херсон, Чернівці, в сумі зі станції Козятин можна виїхати за 39 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Козятин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Козятин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Козятин-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
041П Дніпро Трускавець 00.05 2 хв  00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 00.10 2 хв  00.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 00.12 3 хв  00.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 00.19 2 хв  00.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 00.18 15 хв  00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 01.33 17 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 01.56 2 хв  01.58 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 01.56 2 хв  01.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
529 Дніпро Луцьк 01.45 20 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
535 Дніпро Мукачево 01.45 20 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 01.48 22 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 01.55 20 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 03.35 2 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 03.35 2 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 04.29 2 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 04.31 2 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 04.31 2 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 04.49 32 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 05.21 2 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 05.30 2 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 05.49 2 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.38 16 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 06.59 2 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.08 20 хв  07.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
138Д Харків Хмельницький 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 08.15 21 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 08.15 21 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 08.38 4 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 08.48 2 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 09.01 2 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 09.16 2 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 09.12 6 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 09.17 2 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 09.25 2 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.24 24 хв  10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 10.49 2 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 11.36 2 хв  11.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 11.33 20 хв  11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.54 2 хв  11.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 12.01 2 хв  12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 12.14 2 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
528 Рівне Дніпро 13.05 20 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
744 Львів Дарниця 13.59 2 хв  14.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 14.34 2 хв  14.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 15.05 12 хв  15.17 Курсує щоденно - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 16.07 2 хв  16.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Могилів-Подільський 16.19 2 хв  16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 16.19 2 хв  16.21 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Чернівці 17.23 2 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 17.23 2 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 17.33 2 хв  17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 18.03 28 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 18.43 2 хв  18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 18.43 2 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 19.01 22 хв  19.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 19.35 2 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 19.57 2 хв  19.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 20.01 2 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Ізмаїл 20.06 2 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 20.11 4 хв  20.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 20.03 22 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 20.34 2 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 20.44 2 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 20.51 2 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 22.08 2 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 22.17 2 хв  22.19 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 22.24 3 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 22.24 3 хв  22.27 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Харків Львів 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Полтава Львів 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 23.11 2 хв  23.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 23.15 2 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 23.24 2 хв  23.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 23.39 2 хв  23.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Козятин-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
468 Львів Харків 01.40 15 хв  01.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
501 Дніпро Підзамче 01.45 20 хв  02.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
530 Луцьк Дніпро 15.05 20 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
502 Підзамче Дніпро 19.30 15 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин