У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Козятин:

Розклад поїздів по станції Козятин включає в себе 47 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Трускавець, Хмельницький, Львів, Ковель, в сумі зі станції Козятин можна виїхати за 24 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Козятин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Козятин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Козятин-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
105 Київ Одеса 00.02 2 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 23.55 15 хв  00.10 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Хмельницький 01.15 2 хв  01.17 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 02.00 22 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 02.28 2 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 02.12 22 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 02.40 2 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 02.40 2 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 02.37 20 хв  02.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 03.09 2 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 03.09 2 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 03.09 20 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 05.02 2 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Ужгород Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
82 Чоп Київ 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 06.09 2 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.38 19 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 07.10 2 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 07.43 2 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 08.04 20 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 09.26 2 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 09.48 2 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 09.48 2 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
701 Дарниця Вінниця 10.43 2 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.09 2 хв  11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 14.07 2 хв  14.09 Курсує щоденно - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.49 2 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 15.20 15 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
757 Київ Могилів-Подільський 17.03 2 хв  17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 17.03 2 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 17.38 2 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
772 Хмельницький Київ 18.05 2 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 18.23 3 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 18.49 2 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 18.49 2 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 19.40 2 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 20.11 2 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Батьово 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 21.29 2 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Ужгород 21.42 2 хв  21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 21.42 2 хв  21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 21.42 2 хв  21.44 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Козятин-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
870 Шепетівка Київ 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин