У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Козятин:

Розклад поїздів по станції Козятин включає в себе 49 поїздів за такими напрямками як Херсон, Трускавець, Перемишль Головний, Чернігів, Суми, в сумі зі станції Козятин можна виїхати за 25 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 12 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 8 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Козятин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Козятин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Козятин-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
110 Львів Херсон 00.01 2 хв  00.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 00.40 2 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 00.56 2 хв  00.58 Курсує щоденно - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 01.29 2 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 01.29 2 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 01.40 20 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Жмеринка 01.58 10 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 01.58 10 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 01.50 26 хв  02.16 Курсує щоденно - переглянути
210 Миколаїв Львів 02.32 2 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 02.32 2 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 02.33 20 хв  02.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 03.09 2 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 03.09 2 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 02.50 22 хв  03.12 Курсує щоденно - переглянути
33003 Перемишль Київ 03.09 10 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
106 Одеса Київ 04.34 2 хв  04.36 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 04.48 15 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 04.48 15 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 05.05 2 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 05.05 2 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 05.58 2 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 06.07 2 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Київ 06.53 2 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 06.53 2 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 07.03 2 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.07 20 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 09.35 2 хв  09.37 Курсує щоденно - переглянути
352 Кишинів Київ 09.49 2 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.16 2 хв  11.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.49 2 хв  14.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 16.36 2 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 16.36 2 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 16.52 2 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 17.16 2 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 17.16 2 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 17.26 2 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
33017 Перемишль Київ 18.29 2 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 18.15 22 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 18.21 23 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 18.21 23 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 19.09 2 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 20.39 2 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 21.50 2 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 21.50 2 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 22.08 2 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 23.12 2 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 23.15 2 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
105 Київ Одеса 23.24 2 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин