У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 47 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Ужгород, Київ-Пас., Львів, Солотвино-1, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 41 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
749 Київ Відень 00.43 5 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
145 Львів Ужгород 00.43 5 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 06.19 5 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
145 Ужгород Львів 06.22 5 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 06.22 5 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 06.40 5 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 07.52 5 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 08.45 7 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 09.02 5 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 09.07 4 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 10.10 5 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 10.12 5 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 10.37 5 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 10.49 5 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
32512 Захонь Мукачево 11.33 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 11.52 5 хв  11.57 Курсує щоденно - переглянути
046Д Сватове Ужгород 12.00 5 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.00 5 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 12.13 5 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 12.13 5 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
033К Мукачево Будапешт 12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 12.56 5 хв  13.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 13.10 10 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
960 Кошице Мукачево 14.00 Курсує щоденно - переглянути
3 Запоріжжя Ужгород 14.07 5 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 14.07 5 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 14.20 5 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
961О Мукачево Кошице 14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 14.51 4 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
034О Будапешт Мукачево 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
32521 Мукачево Захонь 16.30 Курсує щоденно - переглянути
923О Мукачево Захонь 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 17.23 5 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 17.23 5 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 17.56 6 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
963 Мукачево Кошице 18.16 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 18.55 7 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 20.17 3 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 20.10 24 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 20.55 7 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 21.30 6 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 21.55 5 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 22.08 5 хв  22.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 22.40 5 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.40 5 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 23.48 5 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево