У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Відень Центральний, Київ-Пас., Солотвино-1, Львів, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 05 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 41 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
749 Київ Ужгород 00.19 5 хв  00.24 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 00.19 5 хв  00.24 Курсує щоденно - переглянути
266 Ковель Ужгород 04.50 6 хв  04.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Відень Київ 06.48 5 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
749 Ужгород Київ 06.48 5 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 07.07 7 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 07.47 5 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 08.01 5 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 08.27 5 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 09.15 5 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 09.15 5 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
17 Харків Ужгород 09.34 5 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6284 Дебрецен Мукачево 11.33 Курсує щоденно - переглянути
33 Мукачево Будапешт 12.30 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 13.11 5 хв  13.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 13.23 5 хв  13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
960 Кошице Мукачево 14.00 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 14.15 5 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
961 Мукачево Кошице 14.48 Курсує щоденно - переглянути
17 Ужгород Харків 14.45 5 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
34 Будапешт Мукачево 15.30 Курсує щоденно - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 16.23 5 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
31 Мукачево Будапешт 16.30 Курсує щоденно - переглянути
962 Кошице Мукачево 16.53 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 17.59 5 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 17.59 5 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
963 Мукачево Кошице 18.16 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 19.53 5 хв  19.58 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 20.55 7 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 21.34 5 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 21.48 5 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути
265 Ужгород Ковель 23.22 10 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево