У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Київ-Пас., Кошице, Ужгород, Будапешт-Ньюгати, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
749Д Київ Відень 00.49 5 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 06.19 5 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 08.45 7 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 09.49 4 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 11.52 5 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
033Л Мукачево Будапешт 12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.56 6 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
960О Кошице Мукачево 14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 14.31 5 хв  14.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
961О Мукачево Кошице 14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 14.46 4 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 14.46 4 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
034Л Будапешт Мукачево 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Л Ужгород Херсон 17.37 5 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 17.59 6 хв  18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
963О Мукачево Кошице 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 21.55 5 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 21.56 5 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.34 5 хв  22.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 23.17 2 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево