У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Відень Центральний, Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 41 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145Л Львів Ужгород 00.43 5 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 00.43 5 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 05.59 5 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 06.19 5 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
145О Ужгород Львів 06.22 5 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
149Д Відень Київ 06.22 5 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 08.07 4 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 08.45 7 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 08.48 5 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
017КО
Мрія
Харків Ужгород 09.07 4 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 09.29 4 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 10.10 5 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Л
Біла акація
Одеса Ужгород 11.42 5 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Ш
Біла акація
Одеса Хуст 11.42 5 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.00 5 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 12.13 5 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
033К
Латориця
Мукачево Будапешт 12.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
960О Кошице Мукачево 14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
961О Мукачево Кошице 14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ
Мрія
Ужгород Харків 14.51 4 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 14.51 4 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
034О
Латориця
Будапешт Мукачево 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
923О Мукачево Захонь 16.30 Курсує щоденно - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 17.23 5 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 17.56 6 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
963О Мукачево Кошице 18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
037Ш
Біла акація
Ужгород Одеса 18.55 7 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
037Л
Біла акація
Хуст Одеса 18.55 7 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 20.34 6 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 21.49 5 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 21.55 5 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 22.08 5 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.40 5 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 23.17 3 хв  23.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево