У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 40 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Луцьк, Солотвино-1, Ужгород, Львів, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 02 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Мукачево - Київ від 249.22 грн.

  • Мукачево - Харків від 301.53 грн.

  • Мукачево - Львів від 102.65 грн. (231.6 км)

  • Мукачево - Дніпро від 336.18 грн.

  • Мукачево - Одеса від 270.51 грн.

  • Мукачево - Запоріжжя від 347.40 грн.

  • Мукачево - Суми(всі вокзали) від 313.90 грн.

  • Мукачево - Рівне від 238.74 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
367 Ужгород Київ 00.27 7 хв  00.34 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Луцьк 00.27 7 хв  00.34 Курсує щоденно - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 04.06 5 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 04.06 5 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
745 Київ Ужгород 05.09 7 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 05.09 7 хв  05.16 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 06.14 5 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 06.34 5 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 06.43 5 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 07.36 5 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 08.07 5 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Ужгород Київ 08.07 5 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 08.24 5 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 09.13 5 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 09.13 5 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
644 Дебрецен Мукачево 11.49 Курсує щоденно - переглянути
33
ЛАТОРИЦЯ
Мукачево Будапешт 12.38 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 12.36 5 хв  12.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
345 Ужгород Чернівці 13.00 10 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 13.06 5 хв  13.11 Курсує щоденно - переглянути
960 Кошице Мукачево 14.04 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 14.17 7 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
961 Мукачево Кошице 14.45 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 14.44 6 хв  14.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
346 Чернівці Ужгород 15.13 5 хв  15.18 Курсує щоденно - переглянути
34
ЛАТОРИЦЯ
Будапешт Мукачево 15.30 Курсує щоденно - переглянути
31 Мукачево Будапешт 16.30 Курсує щоденно - переглянути
962 Кошице Мукачево 16.53 Курсує щоденно - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 17.02 5 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 17.02 5 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 17.49 5 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 18.10 5 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 18.10 5 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
963 Мукачево Кошице 18.16 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 19.10 5 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 20.13 5 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 20.42 5 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 20.45 7 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 23.55 4 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Київ Ужгород 23.55 4 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево