У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Тернопіль:

Розклад поїздів по станції Тернопіль включає в себе 73 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Перемишль Головний, Київ-Пас., Кам'янець-Подільський, Одеса-Головна, в сумі зі станції Тернопіль можна виїхати за 25 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 47 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 7 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Тернопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Тернопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Тернопіль - Київ від 161.62 грн.

  • Тернопіль - Харків від 393.75 грн.

  • Тернопіль - Львів від 90.66 грн. (138.1 км)

  • Тернопіль - Дніпро від 247.88 грн.

  • Тернопіль - Одеса від 188.45 грн.

  • Тернопіль - Запоріжжя від 251.77 грн.

  • Тернопіль - Суми(всі вокзали) від 274.83 грн.

  • Тернопіль - Чернігів(всі вокзали) від 237.21 грн.

  • Тернопіль - Івано-Франківськ від 195.27 грн.

  • Тернопіль - Чернівці(всі вокзали) від 179.76 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 00.09 5 хв  00.14 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 00.09 5 хв  00.14 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 23.51 39 хв  00.30 Курсує щоденно - переглянути
358 Ворохта Київ 23.36 54 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 23.36 54 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 00.42 4 хв  00.46 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 00.42 4 хв  00.46 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 01.53 5 хв  01.58 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 01.53 5 хв  01.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Яремче Київ 01.53 5 хв  01.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 02.01 2 хв  02.03 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 02.19 8 хв  02.27 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 02.19 8 хв  02.27 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 03.24 5 хв  03.29 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 03.24 5 хв  03.29 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 03.21 20 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 03.21 37 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ворохта 03.21 37 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 03.57 5 хв  04.02 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 03.57 5 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Чернівці 03.57 5 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
716
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 04.09 2 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Одеса Львів 04.16 5 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
256 Рахів Київ 04.43 5 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 04.43 5 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 05.49 15 хв  06.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 05.49 15 хв  06.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 06.16 5 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 06.16 5 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 06.16 5 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 06.32 Курсує щоденно - переглянути
109 Херсон Львів 08.10 5 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 08.10 5 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 08.24 5 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 08.24 5 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 08.24 5 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 09.30 5 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
104 Краматорськ Львів 09.30 5 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 09.51 15 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 09.51 15 хв  10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Чернівці Львів 10.22 6 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 12.04 5 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 12.04 5 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 12.57 6 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 12.57 6 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
192 Львів Київ 13.53 5 хв  13.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
706
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 14.16 2 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
191 Київ Львів 15.10 8 хв  15.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 16.05 5 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 16.05 5 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
715
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 17.47 2 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 17.56 6 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 17.56 6 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 18.12 8 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 18.12 8 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Львів Чернівці 18.23 5 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
144 Рахів Суми 19.47 5 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 19.47 5 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 19.47 5 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 20.05 20 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 20.05 20 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Львів Краматорськ 20.35 5 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
22 Львів Харків 20.35 5 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Львів Одеса 21.43 5 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути
26 Чернівці Одеса 22.38 5 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 22.38 5 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 22.38 5 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути
747 Київ Тернопіль 23.02 Курсує щоденно - переглянути
255 Київ Рахів 23.15 5 хв  23.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 23.15 5 хв  23.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Яремче 23.35 5 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 23.35 5 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 23.35 5 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль