У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Тернопіль:

Розклад поїздів по станції Тернопіль включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Перемишль Головний, Ужгород, Чоп, в сумі зі станції Тернопіль можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 44 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 7 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Тернопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Тернопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
58 Ворохта Київ 23.10 57 хв  00.07 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 23.22 45 хв  00.07 Курсує щоденно - переглянути
12 Львів Одеса 00.23 4 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 00.35 4 хв  00.39 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 00.35 4 хв  00.39 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 00.43 4 хв  00.47 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 01.03 4 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 01.47 5 хв  01.52 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 02.03 2 хв  02.05 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 02.20 4 хв  02.24 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 03.05 25 хв  03.30 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 03.05 40 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 04.00 5 хв  04.05 Курсує щоденно - переглянути
33013 Перемишль Київ 04.16 2 хв  04.18 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 04.34 5 хв  04.39 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 04.34 5 хв  04.39 Курсує щоденно - переглянути
12 Одеса Львів 05.55 4 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Трускавець 06.04 5 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 06.28 5 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 08.18 5 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 08.18 5 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Львів 08.18 5 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Львів 08.18 5 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 09.30 5 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Трускавець 09.44 5 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Чернівці Львів 10.18 2 хв  10.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
83 Запоріжжя Львів 10.19 10 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 10.19 10 хв  10.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Львів Покровськ 12.50 7 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 12.50 7 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
33017 Перемишль Київ 14.29 2 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 16.07 5 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
715 Київ Перемишль 17.14 2 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
802 Львів Чернівці 17.39 3 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 18.01 5 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
260 Львів Суми 19.55 14 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 19.55 14 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 19.55 14 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
260 Львів Чернігів 19.55 14 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Трускавець Харків 20.30 4 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Київ 21.03 15 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 21.45 4 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 22.38 5 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути
236 Чернівці Одеса 22.38 5 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 23.45 5 хв  23.50 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 23.45 5 хв  23.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль