У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Тернопіль:

Розклад поїздів по станції Тернопіль включає в себе 59 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Київ-Пас., Кошице, Ужгород, Маріуполь, в сумі зі станції Тернопіль можна виїхати за 24 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Тернопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Тернопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
012Л
Західний експрес
Львів Одеса 00.16 4 хв  00.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 00.41 4 хв  00.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л
Кобзар
Трускавець Київ 00.55 4 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К
Біла акація
Рахів Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
037Л Хуст Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
037Ш Ужгород Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
035
Біла акація
Перемишль Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 01.42 5 хв  01.47 Курсує щоденно - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 01.43 5 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 01.56 4 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 02.09 4 хв  02.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 02.18 5 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 02.31 4 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К
Кобзар
Київ Трускавець 02.48 4 хв  02.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 03.15 5 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
059К Київ Чоп 03.07 25 хв  03.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
057К Київ Яремче 03.07 40 хв  03.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 03.53 5 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
748ДШ Львів Київ 03.55 5 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш
Біла акація
Одеса Перемишль 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Л Одеса Ужгород 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Ш Одеса Хуст 04.18 5 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О
Біла акація
Одеса Івано-Франківськ 04.19 5 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О
Біла акація
Одеса Рахів 04.19 5 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л
Хаджибей
Ужгород Одеса 04.54 5 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш
Західний експрес
Одеса Львів 06.10 3 хв  06.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 06.01 19 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 06.28 4 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 06.28 6 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш
Хаджибей
Одеса Ужгород 07.36 4 хв  07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш
Тясмин
Черкаси Львів 08.26 5 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 10.14 5 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
125Л Івано-Франківськ Миколаїв 10.28 4 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 10.28 4 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 10.38 5 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 10.49 5 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
715П
Інтерсіті+
Київ Перемишль 12.12 2 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 13.03 7 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 14.01 4 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 14.10 5 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Івано-Франківськ 14.10 5 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 14.55 4 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 15.19 5 хв  15.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 15.29 5 хв  15.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 16.08 5 хв  16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л
Тясмин
Львів Черкаси 16.58 5 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
716П
Інтерсіті+
Перемишль Київ 17.41 2 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 18.09 5 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 18.29 18 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 20.18 2 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
055КО Київ Рахів 21.53 5 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 22.12 5 хв  22.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К
Гуцульщина
Київ Рахів 21.56 36 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
025Л
Біла акація
Івано-Франківськ Одеса 22.27 5 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
747ДШ Київ Львів 22.49 7 хв  22.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л
Гуцульщина
Рахів Київ 23.06 34 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 23.50 6 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Л Чоп Київ 23.18 40 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Яремче Київ 23.08 50 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль