У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Тернопіль:

Розклад поїздів по станції Тернопіль включає в себе 74 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Перемишль Головний, Одеса-Головна, Чернівці, Рахів, в сумі зі станції Тернопіль можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 06 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Тернопіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Тернопіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Тернопіль-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
60 Чоп Київ 23.24 46 хв  00.10 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 23.10 1 г 00.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
705* Київ Перемишль 00.09 2 хв  00.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 00.21 4 хв  00.25 Курсує щоденно - переглянути
249О Київ Чернівці 00.25 4 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 00.36 5 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Яремче 00.36 5 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 00.36 5 хв  00.41 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 00.44 4 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 01.06 4 хв  01.10 Курсує щоденно - переглянути
036Л Перемишль Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 01.36 5 хв  01.41 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 01.36 5 хв  01.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 01.42 5 хв  01.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 01.56 4 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 02.09 4 хв  02.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 02.07 7 хв  02.14 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 02.27 5 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 02.27 5 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 02.31 4 хв  02.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 03.18 4 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 03.05 25 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 03.40 5 хв  03.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 03.05 40 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
743 Дарниця Львів 04.02 4 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 04.05 4 хв  04.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
33005 Перемишль Київ 04.22 2 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
250Л Чернівці Київ 05.32 5 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 05.40 10 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 05.47 6 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Одеса Львів 06.15 3 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 06.01 19 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 06.28 4 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 06.33 5 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 07.25 5 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 07.50 4 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 08.17 5 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 08.17 5 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 08.21 6 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
744 Львів Дарниця 08.54 2 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 09.47 5 хв  09.52 Курсує щоденно - переглянути
211О Харків Львів 10.00 5 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 10.14 5 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 10.28 4 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 10.33 5 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 10.41 5 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 13.03 7 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 13.12 5 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 13.12 5 хв  13.17 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 13.42 5 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 13.42 5 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 14.01 4 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 14.10 5 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 14.42 5 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Львів 14.55 4 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
715* Київ Перемишль 15.00 2 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 15.05 4 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 15.07 5 хв  15.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
33021 Перемишль Київ 15.24 2 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
068Д Маріуполь Львів 15.29 5 хв  15.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 16.13 5 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
716Л Перемишль Київ 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 17.52 6 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 18.09 5 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 18.27 16 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Львів Київ 19.31 10 хв  19.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 20.18 2 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 21.20 5 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 21.20 5 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 22.28 5 хв  22.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 22.39 5 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 22.39 5 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
26 Яремче Одеса 22.39 5 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 22.55 5 хв  23.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль