У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 75 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Одеса-Головна, Ковель, Трускавець, Львів, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 32 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
047Щ Кишинів Москва 00.09 10 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
105К
Чорноморець
Київ Одеса 00.23 5 хв  00.28 Курсує щоденно - переглянути
078Ш Одеса Ковель 00.53 5 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.02 3 хв  01.05 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.11 3 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ
Подільський експрес
Київ Хмельницький 02.33 2 хв  02.35 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Одеса 03.11 5 хв  03.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Л Чоп Київ 03.39 3 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
058О Ворохта Київ 03.39 3 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
106Ш
Чорноморець
Одеса Київ 03.52 2 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.54 11 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 04.23 3 хв  04.26 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.29 5 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л
Кобзар
Трускавець Київ 04.32 3 хв  04.35 Курсує щоденно - переглянути
211О Харків Львів 04.32 5 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
213Л Суми Жмеринка 04.53 5 хв  04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 05.26 7 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.41 5 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 05.58 5 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К
Подільський експрес
Могилів-Подільський Київ 06.42 5 хв  06.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО
Подільський експрес
Кам'янець-Подільський Київ 06.42 5 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
021КО Харків Трускавець 06.51 3 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
748П
Інтерсіті
Львів Київ 07.24 3 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
748О Тернопіль Київ 07.24 3 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш
Дунай
Ізмаїл Київ 07.40 5 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.15 5 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К
Інтерсіті+
Київ Перемишль 09.09 2 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
138Д
Максим Яровець
Лисичанськ Хмельницький 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 09.01 15 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.44 4 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 09.46 5 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 10.06 5 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.09 5 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.18 5 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
764КЛП
Інтерсіті+
Одеса Київ 10.30 2 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.53 5 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 12.43 5 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 12.52 4 хв  12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО
Інтерсіті Столичний експрес
Суми Вінниця 13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО
Інтерсіті Столичний експрес
Вінниця Суми 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 15.05 5 хв  15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО
Подільський експрес
Хмельницький Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
769КО
Подільський експрес
Київ Кам'янець-Подільський 17.15 5 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
757
Подільський експрес
Київ Могилів-Подільський 17.15 5 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К
Подільський експрес
Київ Могилів-Подільський 17.15 5 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 17.38 5 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
055К Київ Рахів 18.04 3 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
763ЛПШ
Інтерсіті+
Київ Одеса 18.54 2 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
747О Київ Тернопіль 19.09 3 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
747П
Інтерсіті
Київ Львів 19.09 3 хв  19.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 19.11 5 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 19.38 4 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 20.32 5 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л
Інтерсіті+
Перемишль Київ 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
145К
Дунай
Київ Ізмаїл 21.03 5 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 21.41 4 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 21.44 5 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.10 4 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 22.10 4 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 22.15 5 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.27 5 хв  22.32 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 22.43 5 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К
Кобзар
Київ Трускавець 23.14 3 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
057О Київ Ворохта 23.23 3 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути
059К Київ Чоп 23.23 3 хв  23.26 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 23.25 5 хв  23.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 23.51 2 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця