У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 64 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Одеса-Головна, Ковель, Львів, Трускавець, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 28 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
047Щ Кишинів Москва 00.09 10 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
105К Київ Одеса 00.22 5 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
058Ш Одеса Ковель 00.44 10 хв  00.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.15 5 хв  01.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.25 5 хв  01.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 02.26 5 хв  02.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.32 4 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
058Л Ковель Одеса 03.16 5 хв  03.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 03.34 3 хв  03.37 Курсує щоденно - переглянути
106Ш Одеса Київ 03.49 3 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.54 11 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 04.19 5 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.29 5 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 04.41 4 хв  04.45 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 04.50 4 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 05.26 7 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 05.37 5 хв  05.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К Могилів-Подільський Київ 06.09 5 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО Кам'янець-Подільський Київ 06.09 5 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
021О Харків Трускавець 06.48 5 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 07.15 20 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 07.15 20 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.16 5 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 09.09 2 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Перемишль 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 08.50 26 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.44 4 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.09 5 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
764ДО Одеса Київ 10.30 2 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.29 7 хв  10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.53 5 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 12.43 5 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 12.52 4 хв  12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 17.38 5 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 17.48 5 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 17.48 5 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 18.05 5 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
763ДО Київ Одеса 18.54 2 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 19.11 5 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.33 5 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 21.05 5 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.05 5 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 21.41 5 хв  21.46 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 21.44 5 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.10 4 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.29 5 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 22.43 5 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Чернівці 23.06 3 хв  23.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 23.14 3 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 23.26 5 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 23.34 4 хв  23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 23.49 2 хв  23.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця