У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 86 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Одеса-Головна, Ковель, Львів, Трускавець, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 33 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
047Щ Кишинів Москва 00.09 10 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
105К Київ Одеса 00.22 5 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
058Ш Одеса Ковель 00.49 5 хв  00.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.12 5 хв  01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 01.20 10 хв  01.30 Курсує щоденно - переглянути
144Л Ворохта Київ 02.26 5 хв  02.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.32 4 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
248Л Ковель Одеса 03.16 5 хв  03.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
058 Ковель Одеса 03.16 5 хв  03.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Яремче Київ 03.34 3 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 03.34 3 хв  03.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
106Ш Одеса Київ 03.49 3 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.54 11 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 04.19 5 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Одеса 04.29 5 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 04.41 4 хв  04.45 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 04.49 4 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 04.50 4 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
213 Суми Одеса 04.55 5 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Чернігів Одеса 04.55 5 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 05.06 4 хв  05.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 05.26 7 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Д Новоолексіївка Львів 05.46 5 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО Кам'янець-Подільський Київ 06.13 5 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
758К Могилів-Подільський Київ 06.13 5 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
207Л Ужгород Київ 06.23 5 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
021О Харків Трускавець 06.48 5 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 07.19 16 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 07.19 16 хв  07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.16 5 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 08.25 4 хв  08.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 08.26 4 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 09.09 2 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 09.09 2 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
280 Генічеськ Жмеринка 08.51 25 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
282 Генічеськ Хмельницький 08.51 25 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 09.22 3 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
138П Сватово Хмельницький 09.22 3 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 09.44 4 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.09 5 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
764ДО Одеса Київ 10.30 2 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 10.30 5 хв  10.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 10.22 18 хв  10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 11.53 5 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
210 Жмеринка Київ 11.56 3 хв  11.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
209Д Київ Жмеринка 12.41 5 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 12.43 5 хв  12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 12.52 4 хв  12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
282 Хмельницький Генічеськ 17.15 3 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
280 Жмеринка Генічеськ 17.15 3 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 17.36 5 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 17.38 5 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Яремче 17.38 5 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 17.48 5 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 17.48 5 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
757К Київ Могилів-Подільський 17.48 5 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 18.25 3 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
763ДО Київ Одеса 18.54 2 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 19.11 5 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.16 3 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Сватово 19.16 3 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
214 Одеса Суми 19.54 6 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Одеса Чернігів 19.54 6 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
207К Київ Ужгород 20.35 7 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 20.47 2 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 21.03 10 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.03 10 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 21.18 5 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 21.41 4 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 21.44 5 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 22.10 4 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 21.59 18 хв  22.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 22.30 5 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
024Ш Одеса Москва 22.43 5 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 23.04 3 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Чернівці 23.06 3 хв  23.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 23.14 3 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 23.26 5 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 23.34 4 хв  23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 23.51 2 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця