У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вінниця:

Розклад поїздів по станції Вінниця включає в себе 49 поїздів за такими напрямками як Трускавець, Одеса-Головна, Харків-Пас., Чернігів, Суми, в сумі зі станції Вінниця можна виїхати за 25 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 03 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вінниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вінниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
49 Київ Трускавець 00.05 4 хв  00.09 Курсує щоденно - переглянути
105 Київ Одеса 00.15 2 хв  00.17 Курсує щоденно - переглянути
22 Трускавець Харків 00.18 2 хв  00.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 00.35 5 хв  00.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 00.35 5 хв  00.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 01.34 5 хв  01.39 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 01.34 5 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Київ 01.58 5 хв  02.03 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 02.03 5 хв  02.08 Курсує щоденно - переглянути
73 Харків Перемишль 02.03 5 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 02.57 5 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 03.08 5 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Жмеринка 03.08 5 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 03.26 5 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 03.42 2 хв  03.44 Курсує щоденно - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 04.03 5 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 04.03 5 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 04.09 5 хв  04.14 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 04.09 5 хв  04.14 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 05.08 3 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 05.17 3 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Трускавець 05.46 2 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 05.55 5 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Київ 05.55 5 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 05.55 5 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 05.55 5 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 06.08 5 хв  06.13 Курсує щоденно - переглянути
33013 Перемишль Київ 07.32 2 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 08.25 5 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
352 Кишинів Київ 08.56 3 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 13.34 2 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
890 Вінниця Коростень 13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 16.14 5 хв  16.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 16.14 5 хв  16.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 17.20 5 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 17.20 5 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Хмельницький 17.30 5 хв  17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 17.30 5 хв  17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
33017 Перемишль Київ 17.44 2 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 17.43 5 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 19.03 5 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 20.00 3 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 21.33 5 хв  21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 22.21 5 хв  22.26 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 22.51 2 хв  22.53 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 22.42 16 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 22.42 16 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Херсон 23.05 5 хв  23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вінниця