У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 65 поїздів за такими напрямками як Ходорів, Чернівці, Київ-Пас., Кам'янець-Подільський, Бухарест-Норд, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 27 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
136Ш Одеса Ходорів 00.18 5 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 00.18 5 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ходорів Київ 00.12 15 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Чернівці 00.55 4 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Кам'янець-Подільський 00.55 4 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 00.56 3 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 01.04 3 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Яремче Київ 01.28 12 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Заліщики Київ 01.28 12 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Тернопіль Київ 01.28 12 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 01.28 12 хв  01.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ходорів 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Ходорів Одеса 01.50 5 хв  01.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 01.50 5 хв  01.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 02.07 4 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 02.14 5 хв  02.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Ходорів 02.14 5 хв  02.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 02.27 3 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Стрий Київ 02.27 3 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 02.39 3 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Кам'янець-Подільський Київ 02.51 5 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 03.30 4 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Ходорів Одеса 03.30 4 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО Кам'янець-Подільський Київ 03.42 5 хв  03.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 03.25 25 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш Одеса Львів 04.25 3 хв  04.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 04.10 26 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 05.15 5 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Лавочне 05.39 5 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 05.39 5 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 06.15 8 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 06.52 4 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Лавочне Одеса 06.52 4 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
021О Харків Трускавець 08.36 2 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 08.24 21 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Д Новоолексіївка Львів 08.49 5 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
138П Сватово Хмельницький 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 12.17 48 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 13.20 5 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 15.02 5 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 16.02 46 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Сватово 16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.08 5 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 18.17 5 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 19.07 2 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 19.09 2 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Тернопіль 19.54 15 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Заліщики 19.54 15 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 19.54 15 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 20.13 4 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 20.13 15 хв  20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 20.56 5 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 21.59 2 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Стрий 23.49 5 хв  23.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
081 Київ Ужгород 23.49 5 хв  23.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 23.51 5 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький