У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 49 поїздів за такими напрямками як Перемишль Головний, Одеса-Головна, Чоп, Ворохта, Трускавець, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 44 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 33 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
705 Київ Перемишль 00.29 2 хв  00.31 Курсує щоденно - переглянути
236 Чернівці Одеса 00.36 5 хв  00.41 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 00.36 5 хв  00.41 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 00.58 15 хв  01.13 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 00.58 15 хв  01.13 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 02.02 5 хв  02.07 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 01.59 12 хв  02.11 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 01.59 12 хв  02.11 Курсує щоденно - переглянути
12 Львів Одеса 02.18 5 хв  02.23 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 02.53 4 хв  02.57 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 03.05 5 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 03.37 15 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 03.44 15 хв  03.59 Курсує щоденно - переглянути
12 Одеса Львів 04.03 5 хв  04.08 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 04.16 15 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
73 Харків Перемишль 04.16 15 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 04.44 5 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
33013 Перемишль Київ 05.44 2 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
109 Херсон Львів 06.09 5 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 06.22 15 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 06.22 15 хв  06.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 06.37 3 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 06.37 3 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 07.29 5 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Трускавець 07.49 2 хв  07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 07.59 15 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 07.59 15 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
772 Хмельницький Київ 13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 13.06 5 хв  13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 14.57 15 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 14.57 15 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
715 Київ Перемишль 15.29 2 хв  15.31 Курсує щоденно - переглянути
33017 Перемишль Київ 15.57 2 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 18.10 5 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 19.40 12 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 20.04 15 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Херсон 20.22 5 хв  20.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 20.42 5 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 21.49 5 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 21.49 5 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути
22 Трускавець Харків 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 22.13 17 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 22.13 17 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 22.31 5 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 22.31 5 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 22.53 5 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути
33003 Перемишль Київ 23.29 15 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 23.40 5 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький