У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 64 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Бухарест-Норд, Трускавець, Ворохта, Чоп, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 49 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
026К Рахів Одеса 00.26 5 хв  00.31 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 00.56 3 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К
Кобзар
Київ Трускавець 01.04 3 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
057О Київ Ворохта 01.13 12 хв  01.25 Курсує щоденно - переглянути
059К Київ Чоп 01.13 12 хв  01.25 Курсує щоденно - переглянути
058О Ворохта Київ 01.37 12 хв  01.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Л Чоп Київ 01.37 12 хв  01.49 Курсує щоденно - переглянути
012Л
Західний експрес
Львів Одеса 02.03 5 хв  02.08 Курсує щоденно - переглянути
038Ш
Біла акація
Одеса Хуст 02.10 5 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Л
Біла акація
Одеса Ужгород 02.10 5 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш
Біла акація
Одеса Перемишль 02.10 5 хв  02.15 Курсує щоденно - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 02.25 3 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
050Л
Кобзар
Трускавець Київ 02.39 3 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
037Ш
Біла акація
Ужгород Одеса 03.29 3 хв  03.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л
Біла акація
Перемишль Одеса 03.29 3 хв  03.32 Курсує щоденно - переглянути
037Л
Біла акація
Хуст Одеса 03.29 3 хв  03.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО
Подільський експрес
Кам'янець-Подільський Київ 03.40 5 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 03.46 3 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 03.23 32 хв  03.55 Курсує щоденно - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 03.48 12 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 04.05 5 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш
Західний експрес
Одеса Львів 04.24 5 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Одеса 04.28 3 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Білгород-Дністровський 04.28 3 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.37 3 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Білгород-Дністровський Чернівці 04.37 3 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ
Подільський експрес
Київ Хмельницький 05.26 Курсує щоденно - переглянути
748П
Інтерсіті
Львів Київ 05.30 2 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
748О Тернопіль Київ 05.30 2 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 05.22 18 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 05.59 3 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 06.15 8 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 07.23 31 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 07.49 5 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 07.52 15 хв  08.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 08.36 2 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 08.27 19 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К
Інтерсіті+
Київ Перемишль 10.47 2 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
138Д
Максим Яровець
Лисичанськ Хмельницький 11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 12.21 5 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 12.21 5 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 12.17 48 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 13.01 5 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 13.34 5 хв  13.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО
Подільський експрес
Хмельницький Київ 13.44 Курсує щоденно - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 15.02 5 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 16.02 46 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.08 5 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 18.14 5 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л
Інтерсіті+
Перемишль Київ 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
055К Київ Рахів 19.53 15 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 19.58 15 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО
Подільський експрес
Київ Кам'янець-Подільський 20.12 5 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 20.07 15 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 20.42 3 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
747О Київ Тернопіль 21.02 2 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
747П
Інтерсіті
Київ Львів 21.02 2 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 21.44 5 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 21.59 2 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 22.32 12 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 23.46 5 хв  23.51 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 23.51 5 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький