У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 87 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Гречани, Харків-Пас., Одеса-Головна, Перемишль Головний, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 29 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 47 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 36 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
81 Київ Ужгород 23.58 6 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 00.06 5 хв  00.11 Курсує щоденно - переглянути
22 Львів Харків 00.24 2 хв  00.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 00.26 5 хв  00.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 00.30 3 хв  00.33 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 00.30 3 хв  00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 00.34 3 хв  00.37 Курсує щоденно - переглянути
26 Ворохта Одеса 00.34 3 хв  00.37 Курсує щоденно - переглянути
117П Київ Бухарест 00.56 3 хв  00.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 00.56 15 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 00.56 15 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 01.31 15 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 01.59 12 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 01.59 12 хв  02.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 02.19 5 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 02.41 12 хв  02.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 02.59 3 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 03.24 5 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 03.29 3 хв  03.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 03.23 15 хв  03.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 03.38 3 хв  03.41 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 03.38 3 хв  03.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 03.46 3 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 03.23 32 хв  03.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 03.48 12 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Ясіня Київ 03.50 15 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 04.05 5 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Одеса Львів 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 04.28 3 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 04.21 15 хв  04.36 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.37 3 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 05.20 15 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 05.22 18 хв  05.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 05.59 3 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 05.59 5 хв  06.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 05.50 15 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
33005 Перемишль Київ 06.10 2 хв  06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 06.15 8 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 06.14 15 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 06.14 15 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 07.23 15 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 07.46 5 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
250Л Чернівці Київ 07.52 15 хв  08.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 08.36 2 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 08.30 12 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 08.41 2 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 08.27 19 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 11.34 15 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 11.34 15 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 12.21 5 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 12.21 5 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 12.17 48 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 13.01 5 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 13.21 2 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 13.34 5 хв  13.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 15.02 5 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 15.28 15 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 15.28 15 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 16.02 46 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 16.51 13 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.08 5 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
33021 Перемишль Київ 17.14 2 хв  17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 18.14 5 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
716Л Перемишль Київ 19.07 2 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
055КО Київ Рахів 19.53 15 хв  20.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 19.58 15 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 20.07 15 хв  20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Ясіня 20.29 15 хв  20.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 20.42 3 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 20.49 5 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Львів Київ 21.05 5 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 21.44 5 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 21.59 2 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
705 Київ Перемишль 22.26 2 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 22.32 12 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 22.42 5 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ворохта 22.42 5 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 23.17 15 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 23.17 15 хв  23.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 23.51 5 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький