У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 127 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Білгород-Дністровський, Одеса-Головна, Рахів, Київ-Пас., в сумі зі станції Львів можна виїхати за 36 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
068Ш Львів Маріуполь 00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Білгород-Дністровський 00.10 20 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 00.10 20 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
055К Київ Рахів 23.58 40 хв  00.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
747П
Інтерсіті
Київ Львів 00.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 00.23 24 хв  00.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 00.31 26 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л
Прикарпаття
Івано-Франківськ Київ 00.31 26 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 01.10 23 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
748П
Інтерсіті
Львів Київ 02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 01.35 26 хв  02.01 Курсує щоденно - переглянути
237Л Ужгород Одеса 01.47 21 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 01.48 25 хв  02.13 Курсує щоденно - переглянути
008О Чернівці Київ 02.05 20 хв  02.25 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Львів Ковель 02.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 02.11 29 хв  02.40 Курсує щоденно - переглянути
249К Київ Чернівці 02.24 20 хв  02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 02.32 20 хв  02.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 02.53 20 хв  03.13 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 02.20 53 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К
Прикарпаття
Київ Івано-Франківськ 02.54 23 хв  03.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 02.54 23 хв  03.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 03.10 20 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
095О Київ Рахів 03.27 20 хв  03.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 03.42 27 хв  04.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 03.43 26 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 03.57 26 хв  04.23 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 04.48 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 04.25 29 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К
Кобзар
Київ Трускавець 04.41 23 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
017КО
Мрія
Харків Ужгород 04.55 24 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
007К Київ Чернівці 05.03 22 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 05.15 26 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 05.15 26 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О
Владислав Зубенко
Харків Рахів 04.55 46 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ
Інтерсіті+
Львів Дарниця 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
059К Київ Чоп 05.49 26 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
091К
Львів
Київ Львів 06.25 Курсує щоденно - переглянути
259О Суми Ворохта 06.47 22 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш
Біла акація
Одеса Перемишль 06.35 35 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
130О Кременчук Ворохта 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Чернівці 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Л
Біла акація
Одеса Ужгород 06.35 1 г 07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
038Ш
Біла акація
Одеса Хуст 06.35 1 г 07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш
Західний експрес
Одеса Львів 08.03 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 07.45 26 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 07.54 28 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 08.12 20 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 08.46 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 08.27 21 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
136 Білгород-Дністровський Чернівці 08.36 20 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 08.36 20 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 10.00 Курсує щоденно - переглянути
145О Ужгород Львів 10.14 Курсує щоденно - переглянути
095Ш Черкаси Львів 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
231П Дніпро Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
232П Запоріжжя Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К
Інтерсіті+
Київ Перемишль 11.10 10 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Київ 06.10 5 г 16 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
750П Львів Київ 11.26 Курсує щоденно - переглянути
149Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
749ЛШ
Інтерсіті
Івано-Франківськ Київ 11.06 20 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
745К
Інтерсіті+
Київ Славське 11.42 10 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 11.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 12.08 20 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 12.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Л Перемишль Львів 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К
Інтерсіті+
Київ Перемишль 13.45 10 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.15 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 15.22 24 хв  15.46 Курсує щоденно - переглянути
716Л
Інтерсіті+
Перемишль Київ 16.00 10 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
089Л Львів Перемишль 16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 16.18 20 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
231Ш Івано-Франківськ Запоріжжя 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
231Л Івано-Франківськ Дніпро 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 18.07 20 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
746К
Інтерсіті+
Славське Київ 18.25 10 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л Перемишль Київ 18.35 10 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
016Л
Владислав Зубенко
Рахів Харків 18.43 20 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ
Мрія
Ужгород Харків 18.43 20 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 18.43 37 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 18.43 37 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Чернівці Полтава 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 20.11 20 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути
749КО
Інтерсіті
Київ Івано-Франківськ 20.22 20 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Ужгород 21.00 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 20.22 38 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
060Л Чоп Київ 20.40 25 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
031Л Ужгород Херсон 21.06 20 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л
Західний експрес
Львів Одеса 22.25 Курсує щоденно - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 22.15 20 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
743ЛШ
Інтерсіті+
Дарниця Львів 22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л
Кобзар
Трускавець Київ 22.40 29 хв  23.09 Курсує щоденно - переглянути
092Л
Львів
Львів Київ 23.19 Курсує щоденно - переглянути
037Ш
Біла акація
Ужгород Одеса 23.00 28 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л
Біла акація
Перемишль Одеса 22.40 48 хв  23.28 Курсує щоденно - переглянути
037Л
Біла акація
Хуст Одеса 23.00 28 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 19.57 3 г 43 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Л Львів Вроцлав 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 23.28 20 хв  23.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів