У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 126 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Рахів, Чернігів, Маріуполь, Ковель, в сумі зі станції Львів можна виїхати за 36 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 40 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
226Л Львів Київ 00.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
217Л Київ Рахів 23.46 26 хв  00.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Рахів Київ 00.41 20 хв  01.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 00.41 20 хв  01.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
216Л Ворохта Київ 00.58 30 хв  01.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
218Ш Рахів Київ 00.58 30 хв  01.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Ш Чоп Київ 01.05 43 хв  01.48 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 01.28 20 хв  01.48 Курсує щоденно - переглянути
008О Чернівці Київ 02.02 23 хв  02.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
008 Івано-Франківськ Київ 02.02 23 хв  02.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 02.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
113К Київ Чоп 02.18 24 хв  02.42 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 02.18 26 хв  02.44 Курсує щоденно - переглянути
107Л Ужгород Одеса 02.20 33 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 02.49 22 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Рахів 02.49 22 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 02.20 53 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 02.53 20 хв  03.13 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 03.03 20 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
215Л Київ Ворохта 03.23 20 хв  03.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 03.42 27 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 03.42 27 хв  04.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
029К Київ Ужгород 03.56 26 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 04.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
136ДШ Білгород-Дністровський Чернівці 04.21 32 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.21 32 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 04.41 23 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
258Ш Одеса Львів 05.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 04.50 29 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Івано-Франківськ 05.03 20 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 05.03 20 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
225О Київ Львів 05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
744ЛКШ Львів Дарниця 06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 05.40 26 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
091К Київ Львів 06.26 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Київ Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Київ Івано-Франківськ 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 06.35 35 хв  07.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Д Одеса Ужгород 06.35 1 г 15 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 07.39 25 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 06.35 1 г 29 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш Одеса Львів 08.04 Курсує щоденно - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 07.54 27 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
046ДП Лисичанськ Ужгород 08.15 26 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 08.28 25 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 08.35 25 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Коломия Львів 09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 09.45 26 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
145О Ужгород Львів 10.14 Курсує щоденно - переглянути
232Д Генічеськ Івано-Франківськ 10.06 20 хв  10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
086О Львів Бердянськ 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
186Л Львів Бердянськ 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 11.09 11 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Київ 06.10 5 г 16 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 11.06 20 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
145О Чоп Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
149Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
750П Львів Київ 11.26 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 12.08 20 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 12.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
089Л Перемишль Львів 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 13.45 10 хв  13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Д Новоолексіївка Львів 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
186П Бердянськ Львів 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 15.24 25 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 15.20 45 хв  16.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 16.02 10 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Л Львів Перемишль 16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
258Л Львів Одеса 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 17.39 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
231О Івано-Франківськ Генічеськ 17.28 20 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Коломия 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 18.07 20 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л Перемишль Київ 18.36 10 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 18.44 20 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 18.44 20 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 19.57 Курсує щоденно - переглянути
144Л Ворохта Київ 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Київ 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Ворохта Кременчук 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Київ 19.47 23 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 19.57 20 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 19.57 1 г 3 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Відень 21.00 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Ужгород 21.00 Курсує щоденно - переглянути
005Л Ужгород Херсон 21.08 20 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
136П Чернівці Білгород-Дністровський 21.19 26 хв  21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 21.19 26 хв  21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 22.29 Курсує щоденно - переглянути
743КЛШ Дарниця Львів 22.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 22.25 28 хв  22.53 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 22.46 22 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути
092Л Львів Київ 23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 22.40 48 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 22.59 29 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
025Д Ужгород Одеса 22.59 29 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 19.57 3 г 43 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Л Львів Вроцлав 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів