У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 103 поїздів за такими напрямками як Рахів, Київ-Пас., Одеса-Головна, Чернівці, Солотвино-1, в сумі зі станції Львів можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 57 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 33 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
55 Київ Рахів 23.55 27 хв  00.22 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 00.04 20 хв  00.24 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 00.21 20 хв  00.41 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 00.44 20 хв  01.04 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Київ 01.21 25 хв  01.46 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 01.40 28 хв  02.08 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 01.21 47 хв  02.08 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 01.52 21 хв  02.13 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 01.52 21 хв  02.13 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 02.04 34 хв  02.38 Курсує щоденно - переглянути
33013 Перемишль Київ 02.25 15 хв  02.40 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 02.10 37 хв  02.47 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 02.30 26 хв  02.56 Курсує щоденно - переглянути
7 Київ Чернівці 03.11 20 хв  03.31 Курсує щоденно - переглянути
53 Київ Перемишль 02.38 1 г 03.38 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 02.54 44 хв  03.38 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 03.21 24 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 02.54 54 хв  03.48 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 03.30 32 хв  04.02 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 03.40 30 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 04.21 26 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 04.21 26 хв  04.47 Курсує щоденно - переглянути
17 Харків Ужгород 04.31 26 хв  04.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 04.31 47 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 04.58 20 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 05.32 20 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 05.50 26 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 06.05 25 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
91 Київ Львів 06.35 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Ворохта 06.25 20 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 06.25 20 хв  06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 06.27 23 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
810 Львів Рахів 07.00 Курсує щоденно - переглянути
113 Харків Львів 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Одеса Львів 08.06 Курсує щоденно - переглянути
229 Київ Львів 08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 08.20 23 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 08.27 26 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 08.35 20 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
804 Рівне Львів 09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 09.12 28 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
804 Львів Рівне 09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
210 Миколаїв Львів 10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Львів Покровськ 10.40 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 10.40 Курсує щоденно - переглянути
807 Коломия Львів 10.40 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 10.26 20 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 10.26 20 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 10.26 20 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Ужгород Київ 11.00 23 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 11.00 23 хв  11.23 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
743 Київ Львів 11.58 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
802 Чернівці Львів 12.20 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Трускавець 11.51 32 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 12.44 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 12.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
33017 Перемишль Київ 12.38 15 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 12.52 20 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 13.56 Курсує щоденно - переглянути
744 Львів Київ 15.30 Курсує щоденно - переглянути
802 Львів Чернівці 15.38 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 15.33 20 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
806 Рівне Львів 16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 17.12 28 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 17.12 28 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 17.30 20 хв  17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
807 Львів Коломия 18.12 Курсує щоденно - переглянути
22 Трускавець Харків 18.11 24 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Київ 18.25 20 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 18.45 25 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Ясіня Харків 18.45 35 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Ужгород Харків 18.55 25 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 19.00 35 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Кременчук 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Ужгород 19.59 26 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 19.59 26 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 20.17 20 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
236 Чернівці Одеса 20.17 20 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
810 Рахів Львів 20.50 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 20.35 30 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 21.10 26 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
266 Ковель Ужгород 21.59 20 хв  22.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 22.20 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 22.24 20 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 22.24 20 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
92 Львів Київ 22.54 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 22.43 22 хв  23.05 Курсує щоденно - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 22.40 33 хв  23.13 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 22.54 28 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Івано-Франківськ Харків 22.54 28 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 23.19 26 хв  23.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів