У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 172 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Київ-Пас., Одеса-Головна, Рахів, Чернігів, в сумі зі станції Львів можна виїхати за 39 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 44 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
068Ш Львів Маріуполь 00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Ужгород Київ 00.10 20 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 00.10 20 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
055КО Київ Рахів 23.58 40 хв  00.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 00.22 20 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Київ 22.40 2 г 10 хв  00.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 00.30 20 хв  00.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 00.31 26 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 01.15 34 хв  01.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 01.50 20 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 01.48 25 хв  02.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
33005 Перемишль Київ 02.16 10 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 02.05 27 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
705 Київ Перемишль 02.22 10 хв  02.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 02.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 02.11 31 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 02.08 35 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 02.24 20 хв  02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 02.32 20 хв  02.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 02.32 20 хв  02.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 02.40 22 хв  03.02 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ворохта 02.40 22 хв  03.02 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Яремче 02.40 22 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 02.20 53 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 02.54 20 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 03.10 20 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 03.42 27 хв  04.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 04.05 23 хв  04.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 04.26 20 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 04.48 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 04.25 29 хв  04.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 04.35 26 хв  05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 04.55 24 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 04.42 43 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Київ Перемишль 04.09 1 г 16 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 04.42 53 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 05.15 26 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 04.55 46 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 05.20 34 хв  05.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 05.53 26 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 05.59 26 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
091К
Львів
Київ Львів 06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 06.43 20 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 06.43 20 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 06.47 27 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 07.00 37 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Київ Львів 07.48 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 07.45 26 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 07.45 26 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 07.54 28 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 07.54 28 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Одеса Львів 08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 08.12 20 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 08.15 26 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 08.27 21 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 08.23 27 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 08.36 20 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 09.25 29 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Запоріжжя Ужгород 09.25 29 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 09.40 24 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 09.25 39 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 10.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
145 Ужгород Львів 10.14 Курсує щоденно - переглянути
41 Дніпро Львів 10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 09.58 26 хв  10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 10.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 10.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 10.44 20 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 10.35 35 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 10.35 35 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Київ 06.10 5 г 16 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
750П Львів Київ 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Івано-Франківськ Київ 11.06 20 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 11.25 28 хв  11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 11.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 12.05 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 12.08 20 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 12.30 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 12.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
2 Харків Івано-Франківськ 12.37 20 хв  12.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
33021 Перемишль Київ 13.10 15 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 14.05 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 14.15 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 15.22 24 хв  15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Перемишль Київ 16.00 10 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 16.18 20 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 16.26 20 хв  16.46 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Львів 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 17.10 10 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 17.02 20 хв  17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 17.02 20 хв  17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Львів Київ 18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 18.07 20 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л Перемишль Київ 18.35 10 хв  18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 18.38 20 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 18.43 20 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 18.43 20 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 18.38 33 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 18.38 33 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 18.43 37 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 19.50 20 хв  20.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 20.11 20 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ворохта Одеса 20.12 21 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 20.12 21 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
26 Яремче Одеса 20.12 21 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Івано-Франківськ 20.22 20 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
145 Львів Ужгород 21.00 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 20.22 38 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 20.40 25 хв  21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 21.00 20 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 21.06 20 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 21.06 20 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Львів Київ 21.40 Курсує щоденно - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 21.45 20 хв  22.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 22.23 20 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 22.42 25 хв  23.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Л
Львів
Львів Київ 23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 23.00 28 хв  23.28 Курсує щоденно - переглянути
036Л Перемишль Одеса 22.40 48 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 22.40 48 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 19.57 3 г 43 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Л Львів Вроцлав 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 23.28 20 хв  23.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів