У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ-Пас.:

Розклад поїздів по станції Київ-Пас. включає в себе 175 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Ворохта, Рахів, Івано-Франківськ, Харків-Пас., в сумі зі станції Київ-Пас. можна виїхати за 43 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 12 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Київ-Пас. - Харків від 144.97 грн.

  • Київ-Пас. - Львів від 164.12 грн.

  • Київ-Пас. - Дніпро від 118.33 грн.

  • Київ-Пас. - Одеса від 213.89 грн.

  • Київ-Пас. - Запоріжжя від 248.11 грн.

  • Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) від 115.35 грн.

  • Київ-Пас. - Чернігів(всі вокзали) від 98.12 грн. (197.4 км)

  • Київ-Пас. - Рівне від 142.01 грн.

  • Київ-Пас. - Івано-Франківськ від 200.94 грн.

  • Київ-Пас. - Чернівці(всі вокзали) від 285.54 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
45 Харків Ужгород 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 01.34 20 хв  01.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
201 Харків Ворохта 01.34 20 хв  01.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 01.52 20 хв  02.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
193 Івано-Франківськ Кривий Ріг 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Івано-Франківськ Харків 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 02.37 20 хв  02.57 Курсує щоденно - переглянути
104 Краматорськ Львів 02.37 20 хв  02.57 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 02.59 20 хв  03.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 03.06 20 хв  03.26 Курсує щоденно - переглянути
104 Львів Краматорськ 03.06 20 хв  03.26 Курсує щоденно - переглянути
144 Рахів Суми 03.22 27 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 03.22 27 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 03.22 27 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 03.50 20 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 03.50 20 хв  04.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Кропивницький Київ 05.10 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 05.10 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 05.20 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 05.39 Курсує щоденно - переглянути
202 Ворохта Харків 05.32 20 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 05.32 20 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 05.58 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 06.04 Курсує щоденно - переглянути
79
ДНІПРО
Дніпро Львів 05.42 28 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 05.42 28 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
94 Хелм Харків 05.39 40 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 05.01 1 г 18 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
743
ІНТЕРСІТІ+
Дарниця Львів 06.11 8 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 06.26 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 05.50 37 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Запоріжжя 06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Ізюм Львів 05.35 1 г 06.35 Курсує щоденно - переглянути
63
ОБЕРІГ
Харків Львів 05.35 1 г 06.35 Курсує щоденно - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
50
КОБЗАР
Трускавець Київ 06.36 Курсує щоденно - переглянути
92
ЛЬВІВ
Львів Київ 06.39 Курсує щоденно - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Київ Краматорськ 06.45 Курсує щоденно - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 06.47 Курсує щоденно - переглянути
777
ІНТЕРСІТІ+
Київ Львів 06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
722
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 06.52 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 07.17 Курсує щоденно - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 07.30 Курсує щоденно - переглянути
52 Перемишль Київ 07.34 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 07.38 Курсує щоденно - переглянути
233 Київ Жмеринка 07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ворохта Київ 07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 07.47 Курсує щоденно - переглянути
892 Фастів Чернігів 08.01 6 хв  08.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.21 5 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 08.47 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 08.39 20 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 09.10 Курсує щоденно - переглянути
56 Яремче Київ 09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Івано-Франківськ Київ 09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 09.52 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 09.37 20 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 09.37 20 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
716
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 09.58 Курсує щоденно - переглянути
704 Чернігів Київ 10.15 Курсує щоденно - переглянути
159 Київ Трускавець 10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Київ Хутір-Михайлівський 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 11.42 Курсує щоденно - переглянути
351 Кишинів Київ 12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
715
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 12.06 Курсує щоденно - переглянути
68 Варшава Київ 12.17 Курсує щоденно - переглянути
20 Хелм Київ 12.17 Курсує щоденно - переглянути
725
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 12.29 Курсує щоденно - переглянути
748 Тернопіль Київ 12.45 Курсує щоденно - переглянути
733
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 12.46 Курсує щоденно - переглянути
256 Ворохта Київ 13.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 13.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Київ Ужгород 13.20 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 13.20 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 13.23 Курсує щоденно - переглянути
746 Львів Київ 13.23 Курсує щоденно - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 14.08 Курсує щоденно - переглянути
255 Київ Рахів 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
724
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 15.43 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Яремче 15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 15.58 Курсує щоденно - переглянути
734
ІНТЕРСІТІ+
Київ Дніпро 16.14 Курсує щоденно - переглянути
747 Київ Тернопіль 16.30 Курсує щоденно - переглянути
786 Шостка Київ 16.37 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 16.38 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Львів 16.38 Курсує щоденно - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 16.42 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 17.07 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.03 5 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 17.16 Курсує щоденно - переглянути
790
СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Кропивницький 17.21 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 17.21 Курсує щоденно - переглянути
148 Київ Одеса 17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
730 Київ Черкаси 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 17.22 36 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 17.13 45 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 18.07 Курсує щоденно - переглянути
19 Київ Хелм 18.19 Курсує щоденно - переглянути
67 Київ Варшава 18.19 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 18.35 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 18.38 Курсує щоденно - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Ужгород Київ 18.38 Курсує щоденно - переглянути
160 Трускавець Київ 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 19.19 Курсує щоденно - переглянути
51 Київ Перемишль 19.27 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
706
ІНТЕРСІТІ+
Перемишль Київ 19.57 Курсує щоденно - переглянути
778
ІНТЕРСІТІ+
Львів Київ 20.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 20.05 Курсує щоденно - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 20.13 Курсує щоденно - переглянути
7 Київ Чернівці 20.21 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Івано-Франківськ 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Чернігів Фастів 20.26 3 хв  20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 20.37 Курсує щоденно - переглянути
357 Київ Ворохта 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 20.25 35 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 21.02 Курсує щоденно - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 20.32 36 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 20.32 36 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 20.58 20 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Івано-Франківськ 20.58 20 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 19.31 1 г 47 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Івано-Франківськ 19.31 1 г 47 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 21.05 21 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Краматорськ Київ 21.28 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 21.20 20 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
49
КОБЗАР
Київ Трускавець 21.48 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Київ 21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Київ 21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 21.56 Курсує щоденно - переглянути
723
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 22.08 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 21.12 1 г 2 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
732
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
731
ІНТЕРСІТІ+
Дніпро Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 22.17 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 21.56 26 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 21.56 26 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Львів Покровськ 22.02 28 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути
80
ДНІПРО
Львів Дніпро 22.02 28 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути
744
ІНТЕРСІТІ+
Львів Дарниця 22.26 12 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 21.12 1 г 28 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 22.40 Курсує щоденно - переглянути
91
ЛЬВІВ
Київ Львів 22.57 Курсує щоденно - переглянути
64
ОБЕРІГ
Львів Харків 22.46 20 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути
112 Львів Ізюм 22.46 20 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути
120 Хелм Дніпро 22.39 34 хв  23.13 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Чернівці 22.59 20 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 22.59 20 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 23.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.