У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ-Пас.:

Розклад поїздів по станції Київ-Пас. включає в себе 188 поїздів за такими напрямками як Кишинів, Рахів, Одеса-Головна, Харків-Пас., Москва-Київська, в сумі зі станції Київ-Пас. можна виїхати за 54 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 41 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
341Ф Москва Кишинів 00.23 20 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О
Владислав Зубенко
Харків Рахів 01.03 15 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ
Мрія
Ужгород Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 01.43 25 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 01.21 53 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 01.56 25 хв  02.21 Курсує щоденно - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 02.29 20 хв  02.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 03.08 15 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 04.00 20 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 04.00 20 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Чернівці Полтава 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Ш
Владислав Зубенко
Рахів Харків 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
140К Кам'янець-Подільський Київ 04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П
Криворіжжя
Кривий Ріг Київ 04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
790
Столичний експрес
Кропивницький Київ 05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 05.12 10 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д
Максим Яровець
Лисичанськ Хмельницький 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л
Світязь
Ковель Київ 05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П
Дніпро
Дніпро Київ 05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
705П
Інтерсіті+
Київ Перемишль 05.59 Курсує щоденно - переглянути
745
Інтерсіті+
Київ Славське 06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 06.09 Курсує щоденно - переглянути
712К
Інтерсіті+
Київ Костянтинівка 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 05.40 43 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 05.40 43 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Л
Львів
Львів Київ 06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л
Гуцульщина
Рахів Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Яремче Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Л Чоп Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К
Інтерсіті+
Київ Харків 06.45 Курсує щоденно - переглянути
715П
Інтерсіті+
Київ Перемишль 06.50 Курсує щоденно - переглянути
122П
Миколаїв
Миколаїв Київ 06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 06.26 31 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Я Москва Київ 07.02 Курсує щоденно - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К
Інтерсіті+
Київ Запоріжжя 07.08 Курсує щоденно - переглянути
106Ш
Чорноморець
Одеса Київ 07.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д
Приазов'я
Маріуполь Київ 07.11 Курсує щоденно - переглянути
766О
Інтерсіті Столичний експрес
Київ Херсон 07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
786КЛ Київ Шостка 07.21 Курсує щоденно - переглянути
081Л
Десна
Ужгород Київ 07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 07.52 Курсує щоденно - переглянути
050Л
Кобзар
Трускавець Київ 07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л
Прикарпаття
Івано-Франківськ Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Рахів Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
008О Чернівці Київ 09.07 Курсує щоденно - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО
Подільський експрес
Кам'янець-Подільський Київ 09.20 Курсує щоденно - переглянути
758К
Подільський експрес
Могилів-Подільський Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 08.58 30 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 08.48 45 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДО Костянтинівка Київ 09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 09.30 20 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
779К Суми Київ 10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
748ДШ Львів Київ 10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 10.11 Курсує щоденно - переглянути
029Л Ужгород Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
779О
Інтерсіті Столичний експрес
Суми Вінниця 10.00 15 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Ш Чоп Київ 10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 10.44 Курсує щоденно - переглянути
688Ш Березине Київ 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш
Дунай
Ізмаїл Київ 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Л Варшава Київ 11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П
Маяк
Бердянськ Київ 11.04 Курсує щоденно - переглянути
135П
Маяк
Авдіївка Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ
Інтерсіті+
Львів Дарниця 11.17 8 хв  11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 11.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
738КО
Інтерсіті
Київ Запоріжжя 11.50 Курсує щоденно - переглянути
739ДК
Інтерсіті
Кривий Ріг Київ 11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О
Інтерсіті+
Харків Київ 12.03 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 11.49 20 хв  12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Л Маріуполь Київ 12.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 12.45 Курсує щоденно - переглянути
764ДКЛОП
Інтерсіті+
Одеса Київ 12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш
Інтерсіті+
Покровськ Київ 12.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К
Інтерсіті+
Київ Харків 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 13.11 20 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
749ОК
Інтерсіті
Київ Івано-Франківськ 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Львів 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Вроцлав 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 14.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К
Подільський експрес
Київ Могилів-Подільський 14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО
Подільський експрес
Київ Кам'янець-Подільський 14.41 Курсує щоденно - переглянути
055КО Київ Рахів 15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К
Гуцульщина
Київ Рахів 15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 15.10 20 хв  15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
786ОШ Шостка Київ 16.15 Курсує щоденно - переглянути
763ДЛОПШ
Інтерсіті+
Київ Одеса 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Ш Київ Маріуполь 16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
738П
Інтерсіті
Запоріжжя Київ 16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
747ДШ Київ Львів 16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
751КО Херсон Київ 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО
Інтерсіті Столичний експрес
Вінниця Суми 16.47 20 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
780КП Київ Суми 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
113К Київ Чоп 17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 17.11 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 17.21 Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Київ 17.21 Курсує щоденно - переглянути
145О Чоп Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
149Д Відень Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
740КШ
Інтерсіті
Київ Кривий Ріг 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
750П Львів Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л
Інтерсіті
Івано-Франківськ Київ 17.22 Курсує щоденно - переглянути
743ЛШ
Інтерсіті+
Дарниця Львів 17.25 8 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л
Інтерсіті+
Київ Покровськ 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Березине 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К
Дунай
Київ Ізмаїл 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
790
Столичний експрес
Київ Кропивницький 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О
Інтерсіті+
Харків Київ 17.56 Курсує щоденно - переглянути
726К
Інтерсіті+
Київ Харків 18.03 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 18.30 Курсує щоденно - переглянути
081К
Десна
Київ Ужгород 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
067К Київ Варшава 18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К
Приазов'я
Київ Маріуполь 19.03 Курсує щоденно - переглянути
043К
Прикарпаття
Київ Івано-Франківськ 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 18.36 30 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Рахів 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
006К Київ Москва 19.36 Курсує щоденно - переглянути
772К
Подільський експрес
Хмельницький Київ 19.36 Курсує щоденно - переглянути
095КО Київ Рахів 19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
136О
Маяк
Київ Авдіївка 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К
Маяк
Київ Бердянськ 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К
Кобзар
Київ Трускавець 20.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
059К Київ Чоп 20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
057К Київ Яремче 20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
029К Київ Ужгород 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 21.09 Курсує щоденно - переглянути
105К
Чорноморець
Київ Одеса 21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К
Світязь
Київ Ковель 21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К
Криворіжжя
Київ Кривий Ріг 21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
020К Київ Попасна 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Чернівці 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО
Мрія
Харків Ужгород 21.50 20 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К
Миколаїв
Київ Миколаїв 22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Чернівці 22.22 Курсує щоденно - переглянути
091К
Львів
Київ Львів 22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.27 20 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
732П
Інтерсіті+
Запоріжжя Київ 22.53 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 22.40 18 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д
Інтерсіті+
Костянтинівка Київ 23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
080КО
Дніпро
Київ Дніпро 23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
716П
Інтерсіті+
Перемишль Київ 23.08 Курсує щоденно - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
721О
Інтерсіті+
Харків Київ 23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
052К Київ Херсон 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
765О
Інтерсіті Столичний експрес
Херсон Київ 23.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ
Подільський експрес
Київ Хмельницький 23.46 Курсує щоденно - переглянути
746
Інтерсіті+
Славське Київ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л
Інтерсіті+
Перемишль Київ 23.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л
Інтерсіті+
Перемишль Київ 23.57 Курсує щоденно - переглянути
139К Київ Кам'янець-Подільський 23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.