У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ-Пас.:

Розклад поїздів по станції Київ-Пас. включає в себе 194 поїздів за такими напрямками як Кишинів, Рахів, Львів, Одеса-Головна, Харків-Пас., в сумі зі станції Київ-Пас. можна виїхати за 56 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 18 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
765О Херсон Київ 00.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 00.23 20 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 01.03 15 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Львів 01.03 15 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
211 Харків Львів 01.26 28 хв  01.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Львів Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
212 Львів Харків 01.44 20 хв  02.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 01.43 25 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 01.21 53 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 01.56 25 хв  02.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 02.29 20 хв  02.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 03.08 15 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Ходорів 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
021О Харків Трускавець 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ходорів Полтава 04.00 20 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Ходорів Кременчук 04.00 20 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Ходорів Костянтинівка 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Львів Харків 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Ш Запоріжжя Київ 04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 05.18 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 05.18 Курсує щоденно - переглянути
065М Москва Кишинів 05.12 10 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ходорів Київ 05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
138П Сватово Хмельницький 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
079П Дніпро Київ 05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 05.40 43 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Тернопіль Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Заліщики Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Яремче Київ 06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Л Львів Київ 06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 06.26 31 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Я Москва Київ 07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
106Ш Одеса Київ 07.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д Маріуполь Київ 07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Херсон 07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
786КЛ Київ Шостка 07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Стрий Київ 07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Кам'янець-Подільський Київ 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
124 Костянтинівка Київ 08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
244 Рахів Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Ходорів Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
244Л Ходорів Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
008О Львів Київ 09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КО Кам'янець-Подільський Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К Могилів-Подільський Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 08.58 30 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДО Костянтинівка Київ 09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 09.30 20 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
779КП Суми Київ 10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
781Ш Черкаси Київ 10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Ужгород Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
029Л Львів Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 10.00 15 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
207 Ужгород Київ 10.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
774К Київ Шостка 10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Самбір Київ 10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
688Ш Березине Київ 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Л Варшава Київ 11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
135П Авдіївка Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
719Д Харків Київ 11.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 11.17 8 хв  11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 11.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 12.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 11.49 20 хв  12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Лавочне Лисичанськ 11.49 20 хв  12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
739К Кривий Ріг Київ 12.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ЛП Маріуполь Київ 12.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
764ДО Одеса Київ 12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 12.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К Київ Харків 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 13.11 20 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749К Київ Львів 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Відень 14.07 Курсує щоденно - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 14.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Заліщики 14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Тернопіль 14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
161 Київ Кривий Ріг 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
757К Київ Могилів-Подільський 14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 15.10 20 хв  15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
786ОШ Шостка Київ 16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
763ДО Київ Одеса 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Ш Київ Маріуполь 16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 16.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
780КП Київ Суми 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 16.47 20 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Самбір 17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Київ 17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Л Львів Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
740К Київ Кривий Ріг 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 17.25 8 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 17.42 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Ізмаїл 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 17.42 Курсує щоденно - переглянути
145К Київ Березине 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О Харків Київ 17.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Стрий 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
720Д Київ Харків 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
081 Київ Ужгород 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
067К Київ Варшава 18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
101Ш Херсон Київ 19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
243 Київ Рахів 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
243К Київ Ходорів 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К Київ Ходорів 19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
136О Київ Авдіївка 19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
774Ш Шостка Київ 19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
006К Київ Москва 19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
239 Київ Ужгород 19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
782К Київ Черкаси 19.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Чернівці 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
117К Київ Кам'янець-Подільський 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 20.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ходорів 20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
029К Київ Львів 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
029К Київ Ужгород 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
105К Київ Одеса 21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
124 Київ Костянтинівка 21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ходорів 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ходорів 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Львів 21.50 20 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 21.50 20 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Д Київ Львів 22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
091К Київ Львів 22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.27 20 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Лавочне 22.27 20 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 22.40 18 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
080К Київ Дніпро 23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Сватово 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
721О Харків Київ 23.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 23.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л Перемишль Київ 23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ-Пас.