У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ:

Розклад поїздів по станції Київ включає в себе 154 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Івано-Франківськ, Рахів, Харків-Пас., Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Київ можна виїхати за 42 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 12 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Київ - Харків від 144.97 грн.

  • Київ - Львів від 164.12 грн.

  • Київ - Дніпро від 118.33 грн.

  • Київ - Одеса від 213.89 грн.

  • Київ - Запоріжжя від 248.11 грн.

  • Київ - Суми(всі вокзали) від 115.35 грн.

  • Київ - Чернігів(всі вокзали) від 98.12 грн. (197.4 км)

  • Київ - Рівне від 142.01 грн.

  • Київ - Івано-Франківськ від 200.94 грн.

  • Київ - Чернівці(всі вокзали) від 285.54 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Київ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
45 Харків Ужгород 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Чернігів Івано-Франківськ 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 01.34 20 хв  01.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Ужгород Харків 01.52 20 хв  02.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Ясіня Харків 02.01 21 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 02.37 20 хв  02.57 Курсує щоденно - переглянути
104 Краматорськ Львів 02.37 20 хв  02.57 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 02.59 20 хв  03.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Львів Краматорськ 03.06 20 хв  03.26 Курсує щоденно - переглянути
22 Львів Харків 03.06 20 хв  03.26 Курсує щоденно - переглянути
144 Рахів Суми 03.22 27 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
141 Івано-Франківськ Чернігів 03.22 27 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 03.40 20 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 03.40 20 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 05.10 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 05.10 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 05.20 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 05.39 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 05.32 20 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 05.58 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 06.04 Курсує щоденно - переглянути
79 Дніпро Львів 05.42 28 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 05.42 28 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
92 Львів Київ 06.19 Курсує щоденно - переглянути
743 Дарниця Львів 06.11 8 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
74 Перемишль Харків 05.01 1 г 18 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 05.39 40 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 06.26 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 05.50 37 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
112 Ізюм Львів 05.35 1 г 06.35 Курсує щоденно - переглянути
732 Київ Запоріжжя 06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
63 Харків Львів 05.35 1 г 06.35 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 06.36 Курсує щоденно - переглянути
712 Київ Краматорськ 06.45 Курсує щоденно - переглянути
106 Одеса Київ 06.45 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 06.52 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 07.02 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 07.09 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 07.17 Курсує щоденно - переглянути
121 Херсон Київ 07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Перемишль Київ 07.34 Курсує щоденно - переглянути
233 Київ Жмеринка 07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 07.47 Курсує щоденно - переглянути
358 Ясіня Київ 07.47 Курсує щоденно - переглянути
892 Фастів Чернігів 08.01 6 хв  08.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.21 5 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 08.32 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 08.54 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 08.54 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Черкаси 08.39 20 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
96 Ворохта Київ 09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 09.52 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 09.37 20 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 09.37 20 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Перемишль Київ 09.58 Курсує щоденно - переглянути
704 Чернігів Київ 10.15 Курсує щоденно - переглянути
770 Київ Хутір-Михайлівський 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 10.17 20 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 11.42 Курсує щоденно - переглянути
351 Кишинів Київ 12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 12.06 Курсує щоденно - переглянути
68 Варшава Київ 12.17 Курсує щоденно - переглянути
20 Хелм Київ 12.17 Курсує щоденно - переглянути
725 Харків Київ 12.29 Курсує щоденно - переглянути
748 Тернопіль Київ 12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
733 Дніпро Київ 12.46 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 13.12 Курсує щоденно - переглянути
746 Львів Київ 13.12 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Ужгород 13.20 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 13.20 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Хмельницький 14.20 Курсує щоденно - переглянути
724 Київ Харків 15.43 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 15.58 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 15.58 Курсує щоденно - переглянути
734 Київ Дніпро 16.14 Курсує щоденно - переглянути
747 Київ Тернопіль 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 16.37 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Львів 16.38 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 16.38 Курсує щоденно - переглянути
780 Київ Суми 16.42 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 17.07 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.03 5 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
772 Хмельницький Київ 17.16 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 17.21 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 17.21 Курсує щоденно - переглянути
148 Київ Одеса 17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
730 Київ Черкаси 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 17.22 36 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 17.13 45 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 18.07 Курсує щоденно - переглянути
67 Київ Варшава 18.19 Курсує щоденно - переглянути
19 Київ Хелм 18.19 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 18.35 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 18.36 Курсує щоденно - переглянути
749 Ужгород Київ 18.36 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 19.19 Курсує щоденно - переглянути
51 Київ Перемишль 19.27 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
706 Перемишль Київ 19.57 Курсує щоденно - переглянути
705 Київ Перемишль 20.05 Курсує щоденно - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 20.13 Курсує щоденно - переглянути
7 Київ Чернівці 20.21 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Чернігів Фастів 20.26 3 хв  20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Ворохта 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 20.37 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 20.37 Курсує щоденно - переглянути
101 Херсон Краматорськ 20.25 35 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 21.02 Курсує щоденно - переглянути
122 Київ Херсон 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
122 Київ Миколаїв 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 20.32 36 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 20.32 36 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 20.58 20 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 19.31 1 г 47 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Черкаси Івано-Франківськ 21.05 21 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
712 Краматорськ Київ 21.28 Курсує щоденно - переглянути
17 Харків Ужгород 21.20 20 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 21.48 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 21.56 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Київ 21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Київ 21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
723 Харків Київ 22.08 Курсує щоденно - переглянути
73 Харків Перемишль 21.12 1 г 2 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Запоріжжя Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Дніпро Київ 22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Київ Запоріжжя 22.17 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Жмеринка 21.56 26 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 21.56 26 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Львів Покровськ 22.02 28 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути
80 Львів Дніпро 22.02 28 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути
744 Львів Дарниця 22.26 12 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути
23 Київ Хелм 22.40 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 21.12 1 г 28 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Київ Львів 22.57 Курсує щоденно - переглянути
112 Львів Ізюм 22.46 20 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути
64 Львів Харків 22.46 20 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути
120 Хелм Дніпро 22.39 34 хв  23.13 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Чернівці 22.59 20 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 22.59 20 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 23.32 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Київ-Волинський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
892 Фастів Чернігів 07.49 1 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 16.50 2 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
894 Чернігів Фастів 20.40 11 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Київ-Деміївський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 08.10 2 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.20 3 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
894 Чернігів Фастів 20.16 2 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ