У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ:

Розклад поїздів по станції Київ включає в себе 246 поїздів за такими напрямками як Львів, Івано-Франківськ, Мінськ-Пас., Одеса-Головна, Харків-Пас., в сумі зі станції Київ можна виїхати за 62 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 43 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Київ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
17 Харків Львів 00.03 20 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 00.03 20 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 00.11 20 хв  00.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 00.11 20 хв  00.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 00.37 35 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 00.55 29 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 01.02 24 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 01.36 20 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 01.46 20 хв  02.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 01.43 25 хв  02.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 23.12 3 г 2 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 01.21 53 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 01.56 25 хв  02.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 02.08 15 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 02.30 20 хв  02.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
716 Львів Київ 03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
2 Харків Івано-Франківськ 02.56 22 хв  03.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 02.56 22 хв  03.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 02.56 22 хв  03.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 03.11 25 хв  03.36 Курсує щоденно - переглянути
021КО Харків Трускавець 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 03.42 20 хв  04.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 03.47 20 хв  04.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 03.47 20 хв  04.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 04.16 20 хв  04.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 04.22 20 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 04.22 20 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Дніпро Київ 04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 05.12 10 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
798 Кропивницький Київ 05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Кременчук Київ 05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 05.05 33 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 05.48 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 06.01 Курсує щоденно - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
79 Дніпро Київ 06.03 Курсує щоденно - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 05.26 42 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 05.26 42 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Запоріжжя Київ 06.10 Курсує щоденно - переглянути
712К Київ Костянтинівка 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 06.20 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 05.40 43 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 05.40 43 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 05.40 43 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 06.32 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 06.45 Курсує щоденно - переглянути
92 Львів Київ 06.45 Курсує щоденно - переглянути
122П Миколаїв Київ 06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 06.26 31 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 06.38 21 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
2 Івано-Франківськ Харків 06.38 21 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 06.38 21 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Я Москва Київ 07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
051Ш Херсон Київ 07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д Маріуполь Київ 07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 01.56 5 г 18 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Київ Шостка 07.20 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 07.25 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 07.25 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Хелм Київ 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.23 3 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
715 Київ Перемишль 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 08.19 20 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Сватове Київ 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Ужгород Київ 09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
056ЛШ Рахів Київ 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Київ 09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
701 Дарниця Вінниця 09.12 10 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
148Ш Одеса Київ 09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
708 Київ Чернігів 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 08.58 30 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 09.31 Курсує щоденно - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 08.48 45 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Ясіня Київ 09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
271 Запоріжжя Київ 09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 09.51 Курсує щоденно - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 10.07 Курсує щоденно - переглянути
084Д
Азов
Маріуполь Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 10.00 15 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 10.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
704 Чернігів Київ 10.41 Курсує щоденно - переглянути
8 Чернівці Київ 10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Л Варшава Київ 11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
781 Черкаси Київ 11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
111Д Авдіївка Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
135Д Авдіївка Київ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 11.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 11.14 8 хв  11.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
33005 Перемишль Київ 11.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 11.26 Курсує щоденно - переглянути
235Л Ужгород Київ 11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Відень 11.45 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Івано-Франківськ 11.45 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Сватове 11.46 20 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 11.46 20 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 12.17 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.21 Курсує щоденно - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
031КО Київ Рига 12.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
733Ш Покровськ Київ 12.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 12.55 Курсує щоденно - переглянути
724 Київ Харків 13.20 Курсує щоденно - переглянути
066Щ Кишинів Москва 13.11 20 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 13.09 25 хв  13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 13.38 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Вроцлав 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 14.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
752КО Київ Херсон 14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 14.03 20 хв  14.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
757 Київ Могилів-Подільський 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
769К Київ Могилів-Подільський 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Ясіня 15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
055КО Київ Рахів 15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
782 Київ Черкаси 15.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 15.17 Курсує щоденно - переглянути
725 Харків Київ 15.26 Курсує щоденно - переглянути
148К Київ Одеса 15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 16.02 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 16.02 Курсує щоденно - переглянути
788 Київ Шостка 16.09 Курсує щоденно - переглянути
710 Чернігів Київ 16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КО
Азов
Київ Маріуполь 16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
249О Київ Чернівці 16.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
705 Київ Перемишль 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 16.45 20 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
751КО Херсон Київ 17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 16.47 20 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.05 4 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 17.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Київ 17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
750П Львів Київ 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
67 Київ Варшава 17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 17.24 8 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
734Л Київ Покровськ 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 18.21 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
57 Київ Ворохта 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 18.36 30 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 19.25 Курсує щоденно - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
006К Київ Москва 19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Відень Київ 19.40 Курсує щоденно - переглянути
749 Івано-Франківськ Київ 19.40 Курсує щоденно - переглянути
53 Київ Перемишль 19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
95 Київ Рахів 19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136К Київ Авдіївка 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
723 Харків Київ 20.19 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
773 Шостка Київ 20.51 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 21.22 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 21.02 30 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 21.02 30 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 21.36 Курсує щоденно - переглянути
732 Дніпро Київ 21.46 Курсує щоденно - переглянути
216О Київ Дніпро 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Сватове 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 21.54 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 21.31 26 хв  21.57 Курсує щоденно - переглянути
209О Харків Чернівці 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 21.33 30 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 21.50 20 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 21.50 20 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
122К Київ Миколаїв 22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Київ Чернівці 22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Київ Львів 22.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
272 Київ Запоріжжя 22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
33021 Перемишль Київ 22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.27 20 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 22.27 20 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 22.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 22.40 18 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 23.05 Курсує щоденно - переглянути
716Л Перемишль Київ 23.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 22.49 29 хв  23.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
052К Київ Херсон 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 23.24 30 хв  23.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л Перемишль Київ 23.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Київ-Волинський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 08.37 7 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 12.28 1 хв  12.29 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 16.51 2 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Київ-Деміївський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
708 Київ Чернігів 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
710 Чернігів Київ 16.07 1 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.20 4 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ