У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Київ:

Розклад поїздів по станції Київ включає в себе 129 поїздів за такими напрямками як Івано-Франківськ, Харків-Пас., Трускавець, Суми, Чернігів, в сумі зі станції Київ можна виїхати за 40 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 58 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 15 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Київ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Київ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Київ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
259 Суми Івано-Франківськ 00.41 25 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 00.41 25 хв  01.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 02.38 20 хв  02.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Трускавець 02.39 20 хв  02.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Ясіня Харків 02.51 20 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Харків 02.51 20 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Ужгород Харків 02.51 20 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Трускавець Харків 03.02 20 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 03.04 20 хв  03.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 03.32 20 хв  03.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 03.32 20 хв  03.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Кременчук 03.41 20 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 03.41 20 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 05.13 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 05.13 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 05.20 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 05.22 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 05.35 Курсує щоденно - переглянути
33003 Перемишль Київ 05.42 Курсує щоденно - переглянути
79 Дніпро Київ 05.54 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Київ 05.54 Курсує щоденно - переглянути
38 Запоріжжя Київ 06.02 Курсує щоденно - переглянути
112 Ізюм Київ 06.10 Курсує щоденно - переглянути
63 Харків Київ 06.10 Курсує щоденно - переглянути
24 Хелм Київ 06.13 Курсує щоденно - переглянути
743 Київ Львів 06.20 Курсує щоденно - переглянути
92 Львів Київ 06.20 Курсує щоденно - переглянути
712 Київ Краматорськ 06.44 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 06.52 Курсує щоденно - переглянути
106 Одеса Київ 06.54 Курсує щоденно - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 06.37 22 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 06.13 46 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
732 Київ Дніпро 07.13 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 07.21 Курсує щоденно - переглянути
755 Київ Луцьк 07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
58 Ворохта Київ 07.44 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 07.44 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 07.57 Курсує щоденно - переглянути
708 Київ Чернігів 08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 08.22 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.23 3 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 08.30 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
96 Рахів Київ 08.52 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Київ 09.04 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Київ 09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 09.22 Курсує щоденно - переглянути
729 Черкаси Київ 09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Чернівці Київ 09.45 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 09.28 20 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 09.28 25 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
33013 Перемишль Київ 09.55 Курсує щоденно - переглянути
704 Чернігів Київ 10.13 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 09.16 1 г 10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 10.47 Курсує щоденно - переглянути
715 Київ Перемишль 11.01 Курсує щоденно - переглянути
788 Шостка Київ 11.13 Курсує щоденно - переглянути
779 Суми Київ 11.40 Курсує щоденно - переглянути
774 Київ Шостка 11.48 Курсує щоденно - переглянути
352 Кишинів Київ 11.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
12010 Варшава Київ 12.07 Курсує щоденно - переглянути
725 Харків Київ 12.19 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.37 Курсує щоденно - переглянути
20 Хелм Київ 13.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Ужгород 13.16 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 13.16 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Хмельницький 14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 14.41 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 14.52 Курсує щоденно - переглянути
724 Київ Харків 15.48 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 15.40 20 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 15.40 20 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 16.20 Курсує щоденно - переглянути
786 Шостка Київ 16.44 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 17.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 17.07 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.05 4 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 17.23 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 17.23 Курсує щоденно - переглянути
730 Київ Черкаси 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 17.55 Курсує щоденно - переглянути
788 Київ Шостка 18.07 Курсує щоденно - переглянути
19 Київ Хелм 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Ужгород Київ 18.30 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 18.30 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 19.11 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 19.11 Курсує щоденно - переглянути
67 Київ Варшава 19.26 Курсує щоденно - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Київ Перемишль 19.46 Курсує щоденно - переглянути
710 Чернігів Київ 19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
705 Київ Перемишль 20.14 Курсує щоденно - переглянути
33017 Перемишль Київ 20.14 Курсує щоденно - переглянути
7 Київ Чернівці 20.21 Курсує щоденно - переглянути
101 Херсон Київ 20.22 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 20.28 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 20.35 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Київ 20.50 Курсує щоденно - переглянути
49 Київ Трускавець 21.05 Курсує щоденно - переглянути
756 Луцьк Київ 21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
712 Краматорськ Київ 21.14 Курсує щоденно - переглянути
38 Київ Запоріжжя 21.14 Курсує щоденно - переглянути
105 Київ Одеса 21.17 Курсує щоденно - переглянути
744 Львів Київ 21.19 Курсує щоденно - переглянути
731 Дніпро Київ 21.23 Курсує щоденно - переглянути
17 Харків Ужгород 21.04 20 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 21.04 20 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 21.31 Курсує щоденно - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 21.35 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 21.57 Курсує щоденно - переглянути
723 Харків Київ 22.07 Курсує щоденно - переглянути
102 Київ Херсон 22.14 Курсує щоденно - переглянути
23 Київ Хелм 22.30 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 21.04 1 г 26 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 22.52 Курсує щоденно - переглянути
73 Харків Перемишль 21.04 1 г 48 хв  22.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
64 Київ Харків 22.55 Курсує щоденно - переглянути
112 Київ Ізюм 22.55 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Ворохта 22.41 20 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 22.41 20 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
80 Київ Дніпро 23.05 Курсує щоденно - переглянути
91 Київ Львів 23.08 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 22.50 25 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 23.36 Курсує щоденно - переглянути
769 Київ Жмеринка 23.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 21.52 1 г 52 хв  23.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Київ-Волинський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 14.52 1 хв  14.53 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 16.51 2 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Київ-Деміївський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
708 Київ Чернігів 08.18 1 хв  08.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.20 3 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
710 Чернігів Київ 19.39 1 хв  19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Київ